Luminous Carpets

Niezwykły sposób na perswazyjny charakter podłogi

 

To niezwykłe, opatentowane rozwiązanie podłogowe łączy trwałą technologię LED marki Philips z wykładziną przewodzącą światło, zaprojektowaną specjalnie przez Desso — firmę reprezentowaną w Ameryce Północnej przez Tandus Centiva oraz Desso w Europie i Azji. To innowacja, która fundamentalnie przekształca sposób, w jaki ludzie wchodzą w interakcję z przestrzenią, zamieniając podłogę w dynamiczne płótno, które wchodzi w interakcję z naszymi zmysłami i naturalnym dążeniem do poszukiwania światła. Oferuje nowy rodzaj swobody architektom i projektantom wnętrz, którzy mogą przebierać w niezliczonej gamie najróżniejszych zastosowań.

Luminous Carpets ma cztery główne zastosowania

Jak to działa?

 

Luminous Carpets™ otwiera drzwi do świata ekscytujących możliwości. Od wskazywania dróg i wyjść ewakuacyjnych, przez informowanie, po tworzenie inspirującego nastroju wśród mieszkańców i zwiedzających. Zamysł jest prosty, ale technologia zaawansowana.

 

Przeczytaj więcej o naszej nowej technologii

Projekty

Redakcja Bild Zeitung

Berlin

Pobierz studium przypadku

Rabobank

Berkel Enschot

Le Village by CA

Paryż

Amsterdam
Amsterdam

Architect Biennale

Luminous Carpets dla Twojego projektu?

 

Możesz też skontaktować się ze swoim przedstawicielem firmy Philips, który udzieli wszystkich informacji. Jeśli nie masz odpowiedniego linku, skontaktuj się z nami pod adresem luminous.carpets@philips.com lub przez naszą stronę.

Trzymaj rękę na pulsie  

 

Media entuzjastycznie rozpisują się na temat wspólnego rozwiązania Philips i Desso — Luminous Carpets™. Nie czekaj na kolejny komunikat prasowy — zapisz się do naszej listy mailingowej i bądź jedną z pierwszych osób informowanych o nowościach.

 

Zapisz się do naszego newslettera