Więcej marek od

Iluminacje 

dla miejsc
użyteczności publicznej

Pięknie zaprojektowane i inteligentnie zarządzane oświetlenie miejsc użyteczności publicznej pomaga społecznościom rozwijać się, przyciągając ludzi i dając turystom oraz mieszkańcom poczucie bezpieczeństwa. Przemyślane oświetlenie publiczne może wyróżnić miasto, czyniąc z niego miejsce warte odwiedzenia i pomagając osiągnąć istotne cele w postaci zrównoważonego rozwoju i oszczędności energii.
 

Dzięki zdalnemu monitoringowi, inteligentnemu zarządzaniu zasobami, regulacji strumienia świetlnego zgodnie z ustawieniami sceny i monitorowaniu zużycia energii, zintegrowane systemy oświetleniowe Philips stanowią fundamentalną metamorfozę zarządzania oświetleniem przestrzeni publicznych. Iluminacje gwarantują najlepsze możliwe doznania zwiedzającym i mieszkańcom przy jednoczesnym uproszczeniu procesów zarządzania i zminimalizowaniu kosztów dla miast. Postaw na inteligentne miasta dzięki oświetleniu publicznemu od Philips.

Przykłady rozwiązań

Inteligentne miasta
to zintegrowane miasta

Dzięki wysokiej jakości oświetlenia skutecznie przyciągniesz odwiedzających

 

Systemy oświetleniowe Philips na pierwszym miejscu stawiają efektywność energetyczną, zrównoważony rozwój i redukcję kosztów w miastach, ale korzyści na tym się nie kończą.

Dzięki odpowiedniej mieszance doznań, w tym dynamicznie zmieniającemu barwę oświetleniu LED, możesz oferować swojemu miastu niesamowite możliwości, które będą miały ogromny wpływ na jego mieszkańców. Oświetlenie obiektów architektonicznych, takich jak mosty, centra miast czy fasady głównych budynków, może stymulować turystykę i przyciągać ludzi do okolicznych restauracji, kafejek, parków i sklepów.

Park z pięknym oświetleniem Philips Lighting

Świat to scena. Spraw, by główna rola przypadła Twojemu miastu

 

Najwyższej klasy oświetlenie fasad i obiektów architektonicznych może upiększyć Twoje miasto, jednocześnie podkreślając jego historię i tożsamość. Dobrze rozplanowane i uważnie zarządzane oświetlenie zewnętrzne może stworzyć zapierającą dech w piersiach, wręcz przyszłościową atmosferę, dzięki czemu Twoje miasto zmieni się w jedną wielką nocną wystawę.

LED oraz inne architektoniczne rozwiązania oświetleniowe marki Philips pozwolą nadać charakter Twojemu miastu i podkreślą jego zalety przy jednoczesnym zachowaniu zrównoważonego rozwoju oraz uczucia komfortu i bezpieczeństwa wśród mieszkańców i zwiedzających.

Jaśniej, bezpieczniej, bardziej ekologicznie

 

Systemy Philips umożliwiają miastom tworzenie nowatorskich systemów zewnętrznego oświetlenia, które zdobią i inspirują. Jednocześnie jednak szanują one delikatną równowagę między tożsamością miasta a potrzebami jego mieszkańców. Doświadczenie Philips i bezkonkurencyjna wiedza pozwalają nam tworzyć systemy oświetlenia LED, które są praktyczne i estetyczne, a przy tym energooszczędne i przyjazne dla środowiska.

 

Powszechnie wiadomo, że nieefektywne oświetlenie jest jednym z powodów zubażania cennych zasobów naszej planety, a emisja różnych szkodliwych związków pogarsza jakość powietrza, którym oddychamy. Jednak ważna jest także znajomość wpływu sztucznego oświetlenia na sen i inne naturalne procesy decydujące o ogólnej jakości naszego życia. Oferowane przez nas rozwiązania nie zakłócają efektu „ciemnego nieba”, ponieważ ograniczają emisję światła do miejsc i okresów, w których jest naprawdę potrzebne. Dzięki temu przestrzeń zachowuje swój urok, naturalny rytm i charakter.

Oświetlony deptak zapewniający poczucie zrównoważonego rozwoju

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Skontaktuj się z nami

 

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, bądź poprzez formularz kontaktowy.

    00800 7445 4775

Napisz do naszego eksperta

Piotr Nowiński
Ekspert ds. profesjonalnych rozwiązań oświetleniowych