Więcej marek od

Pozostań w

ruchu

Oprawy do oświetlenia tuneli

Każda strefa w tunelu musi spełniać szczegółowe normy w zakresie projektu i wydajności oświetlenia. Na przykład oświetlenie wjazdów do tuneli musi charakteryzować większa moc, a między oprawami oświetleniowymi nie mogą występować żadne odstępy.

 

Natomiast oświetlenie wewnątrz tunelu nie może być zbyt mocne, a oprawy mogą, ale nie muszą być rozmieszczone obok siebie. Dzięki szerokiemu asortymentowi opraw LED marki Philips można przystępnie dobrać odpowiednie oświetlenie do każdych warunków, zapewniając optymalny poziom widoczności i bezpieczeństwa.

Ikona opraw oświetleniowych do tuneli

Konstrukcja przystosowana specjalnie do technologii LED  

 

Dzięki doskonałej konstrukcji nasze oprawy oświetleniowe LED sprawdzą się w każdym tunelu. Oferujemy produkty zgodne z każdą koncepcją i konfiguracją oświetleniową oraz szeroki wybór wysokiej jakości optyki, gwarantującej optymalne oświetlenie w każdym zastosowaniu.

 

Korzyści

 • Wysoka skuteczność
 • Niewiarygodna energooszczędność
Oświetlenie tunelu odbijające się na szybie samochodu

Czynności konserwacyjne

 

Prowadzenie prac konserwacyjnych w tunelach jest szczególnie trudne, biorąc pod uwagę ich szczególną konstrukcję i funkcje. Na szczęście nasze rozwiązania i koncepcje w zakresie instalacji i konserwacji oświetlenia pozwalają maksymalnie wydłużyć czas działania oświetlenia bez konieczności jego naprawy. Oprawy oświetleniowe naszej firmy zostały zaprojektowane z myślą o długim okresie eksploatacji.

 

Korzyści

 • Łatwy montaż
 • Niskie koszty konserwacji
 • Wyjątkowa łatwość serwisowania
 • Długi okres eksploatacji
Pracownicy prowadzący prace konserwacyjne wewnątrz tunelu

Światło dla kierowców

 

Nasze oprawy oświetleniowe zapewniają najwyższy standard komfortu i bezpieczeństwa. Asortyment obejmuje szeroki wybór optyki przystosowanej do różnych sposobów montażu oświetlenia — od układów centralnych po krawędziowe. Cyfrowe systemy kontroli i monitoringu obsługują unikatową funkcję zmiany natężenia strumienia świetlnego, charakterystyczną dla opraw oświetleniowych LED.

 

Korzyści

 • Wyjątkowy komfort
 • Niedoścignione bezpieczeństwo
Oprawy typu Highbay w tunelu Meir

Podejście systemowe

 

Projektując oprawy oświetleniowe LED, zawsze bierzemy pod uwagę całość systemu. Dlatego każdą z nich charakteryzuje podobny okres eksploatacji, niezależnie od tego, gdzie jest wykorzystywana. Takie podejście pozwala zminimalizować nakłady na czynności konserwacyjne oraz uprościć je, ograniczając tym samym niewygody związane z prowadzeniem robót w tunelu.

 

Korzyści

 • Jednakowy okres trwałości użytkowej
 • Łatwa konserwacja
Wjazd do tunelu Lundbytunnel

Pokrewne przypadki

Asortyment opraw oświetleniowych do tuneli 

 • FlowLine
  FlowLine
  Tunele często wymagają liniowych systemów oświetlania wnętrz. Produkty z serii FlowLine zapewniają oświetlenie LED do zastosowania w miejscach, w których dotychczas stosowano trady...
 • FlowStar Large
  FlowStar Large
  Operatorzy tuneli interesują się rozwiązaniami LED do oświetlania wjazdów i wnętrz, ponieważ oczekują istotnych korzyści w zakresie kosztów, bezpieczeństwa i dostępu serwisowego pr...
 • Flow LED
  Flow LED
  Oprawa Flow LED została zaprojektowana specjalnie do oświetlenia przejazdów i przejść podziemnych dla ruchu pieszego oraz niedużego ruchu zmotoryzowanego. Doskonale łączy elegancję...
 • TunLite LED
  TunLite LED
  Operatorzy tuneli potrzebują oświetlenia dla motocyklistów, rowerzystów oraz pieszych, i oświetlenie to powinno również minimalizować koszty energii i umożliwić prace konserwacyjne...

T-line

Koncepcja liniowego oświetlenia LED będąca alternatywą dla lamp fluorescencyjnych

 

W czym możemy pomóc?

Usługi
Oświetlenie tuneli to zaawansowane technicznie i złożone zagadnienie. Niewiele firm dysponuje odpowiednimi do takiej realizacji zasobami. Dlatego Philips oferuje kompleksowy pakiet usług, który odciąży Cię z konieczności samodzielnej realizacji projektu i pomoże ochronić Twoją inwestycję.

Kontakt z nami

 

W przypadku pytań biznesowych dotyczących naszych systemów oświetlenia profesjonalnego należy użyć tego formularza

 

Użyj szczegółowego formularza do sformułowania pytań