Oświetlona

przestrzeń biurowa

Oświetlenie biur

 

Dodaj energii pracownikom za pomocą odpowiedniej oprawy biurowej. Jasne, energetyzujące oświetlenie zapewnia atmosferę skupienia i gotowości do działania — idealny stan efektywności w miejscu pracy. Postaw również na oświetlenie sal konferencyjnych i korytarza, czyli przestrzeni, w których podejmuje się często ważne decyzje. Dowiedz się, jak oświetlenie biurowe może zoptymalizować Twoje miejsce pracy.

Systemy  do biur

Przykłady rozwiązań

Rozjaśnij swoje miejsce pracy  

 

Oświetlenie biurowe nie musi być tylko funkcjonalne. Nasze Luminous Textiles, Luminous Carpets oraz dynamiczne oświetlenie LED o zmiennej barwie stworzą ekscytującą atmosferę kreatywności, mającą pozytywny wpływ na satysfakcję i wydajność pracowników.

Technologia Healwell dla lepszej kontroli nad światłem

Lepsze światło — droga do lepszego dnia

 

Ostatnie badania pokazują bliską zależność między światłem a naturalnym biorytmem. Odpowiednio dopasowane oświetlenie — typ oraz ilość światła, czas i długość świecenia — może mieć pozytywny wpływ na koncentrację, zrelaksowanie, sen oraz ogólne samopoczucie.

Oświetlenie LED z możliwością regulacji barwy świetlnej oraz odpowiednio dobrane sterowniki to „recepta”, zapewniająca optymalne poziomy i długości fali świetlnych w ciągu dnia i czyniąca z Twojego biura idealne miejsce do przemyśleń, tworzenia i współpracy.

Tekst alternatywny: Steruj oświetleniem za pomocą systemów sterowania oświetleniem firmy Philips

Odpowiedni poziom światła, gdzie i kiedy go potrzebujesz

 

Dzięki zastosowaniu odpowiednich systemów sterowania możesz dostosować światło do różnych zastosowań, w różnych strefach i obszarach Twojej działalności. Tworzenie scen świetlnych oraz harmonogramy ściemniania to prosty i elastyczny sposób zapewnienia optymalnego oświetlenia w każdej sytuacji.

Integracja z systemami wykrywającymi obecność osób, czujnikami ruchu, sterownikami zacieniania i innymi inteligentnymi systemami umożliwia maksymalizację wydajności energetycznej bez utraty komfortu i wydajności.

Jak
możemy
Ci pomóc?

Firma Philips oferuje kompleksowy pakiet usług, odciążający inwestorów od samodzielnego wykonywania wielu zadań i przyczyniający się do obniżenia ryzyka związanego z inwestycją. Usługi można zamawiać indywidualnie lub w różnych pakietach, których implementację koordynujemy od początku do końca.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Skontaktuj się z nami

 

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, bądź poprzez formularz kontaktowy.

    00800 7445 4775

Napisz do naszego eksperta

Anna Szmajda
Ekspert ds. profesjonalnych rozwiązań oświetleniowych