Więcej marek od

Czuj się bezpieczniej

na ulicach

Tereny mieszkaniowe

 

Oświetlenie odgrywa kluczową rolę w kwestii bezpieczeństwa. Dzięki oświetleniu ulicznemu LED można poprawić widoczność kierowców i pieszych. Nasze oświetlenie terenów mieszkalnych zapewnia wysokiej jakości białe światło, przy jednoczesnej redukcji zanieczyszczeń i zużycia energii.

 

Kontakt z nami

Zintegrowane systemy do dróg i ulic

Produkty do  budynków mieszkalnych

 • TownGuide Performer
  TownGuide Performer
  Rodzina TownGuide Performer obejmuje sześć opraw o znanych, ale jednocześnie nowoczesnych kształtach: płaskiego stożka, czaszy, klasycznego stożka, klasycznego układu, układu T i T...
  • Sześć znanych i jednocześnie nowoczesnych wzorów wizualnych, które komponują się z otoczeniem i podnoszą jego estetykę.
  • Źródła światła LED w połączeniu z różnorodnymi układami optycznymi pozwalają uzyskać optymalną konfigurację w konkretnym zastosowaniu. Supernowoczesne źródła LED zapewniają wysoki komfort wizualny kierowcom i pieszym.
  • Znacznie ograniczenie zużycia energii i emisji gazów cieplarnianych w porównaniu z lampami rtęciowymi HPL, sodowymi SON-T i kompaktowymi świetlówkami; dalsze oszczędności możliwe po zastosowaniu funkcji stałego strumienia świetlnego i przyciemniania (łączna redukcja nawet o 80% w porównaniu z lampami rtęciowymi HPL).

Kalkulacja  
całkowitego kosztu użytkowania 

 

Presja redukcji kosztów energii, konserwacji i eksploatacji będzie rosła, aby możliwe było sprostanie wymogom klimatycznym i budżetowym. Zrozumienie całkowitych kosztów eksploatacji instalacji oświetleniowej na przełomie całego okresu jej żywotności staje się coraz ważniejsze, ponieważ budżety robią się mniejsze, co wymaga długoterminowego planowania.

 

Oblicz swoje oszczędności

Odkryj więcej na temat