Więcej marek od

Pokaż swoją markę

w dobrym
świetle

Stwórz swój unikalny motyw świetlny

Pomożemy zamienić każdy sklep w niezapomniane miejsce za pomocą odpowiedniego oświetlenia zgodnie z życzeniami klienta. Zależnie od potrzeb możemy zająć się wieloma aspektami, których nie ma w naszej standardowej ofercie. Wszystko jest możliwe — od zmiany koloru oprawy przez sposób mocowania, po sam rodzaj źródła światła. Pomożemy zaprojektować i wykonać oświetlenie odpowiadające Twoim potrzebom.


Indywidualnie dostosuj swoją oprawę oświetleniową do Twoich potrzeb


Właściciele sklepów wiedzą, jaką atmosferę chcą stworzyć w swoim sklepie. Wiemy, że dla klientów ważny jest kompleksowy charakter naszych usług. Dlatego aby zrealizować ich wizje, stawiamy na aktywną współpracę. Bezpośrednio kontaktujemy się z architektami, ekspertami od zaopatrzenia i kierownictwem marki, zapewniając dokładnie taki efekt, jakiego się od nas oczekuje. Od projektu do produkcji.

 

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami

Dostosowanie oświetlenia sklepu Bershka


Uzyskanie świadectwa LED przez sklep Bershka nie było proste z powodu dużych, otwartych przestrzeni oraz sufitów zamontowanych na wysokości sześciu metrów. Firma Philips opracowała kompleksowe rozwiązanie dostosowane do wymagań marki, umożliwiając uzyskanie wspomnianego certyfikatu. Zadbano przy tym, aby oprawy oświetleniowe stanowiły integralną część wystroju i atmosfery sklepu.

 

Dowiedz się więcej o tym projekcie

Dowiedz się więcej o tym projekcie

Odcień dla każdego


Wybór oświetlenia pasującego do marki może stanowić nie lada wyzwanie. Dlatego gama produktów StyliD obejmuje cztery barwy światła LED. Są to oprawy oświetleniowe świecące w różnych odcieniach bieli. Dzięki temu zawsze znajdzie się światło, które będzie doskonale podkreślało wystrój sklepu i zwiększało rozpoznawalność marki.

Znajdź najlepszy odcień światła dla swojej marki

Standard 830 — wydajne oświetlenie

Standard 830

 
 • Maksymalna energooszczędność
 • Wydajne oświetlenie całego sklepu
PremiumWhite — światło o bogatym spektrum barw

PremiumWhite

 
 • Bogate spektrum barw, które podkreśla wygląd produktów
 • Idealna równowaga między jakością światła a energooszczędnością
CrispWhite — intensywnie jasne światło

CrispWhite

 
 • Intensywna biel i bogactwo kolorów
 • Wyraźne, intensywne światło, które doskonale wyróżnia ekspozycję
 • Intensywna biel i bogactwo kolorów
 • Wyraźne, intensywne światło, które doskonale wyróżnia ekspozycję 

 • Intensywna biel i bogactwo kolorów
 • Wyraźne, intensywne światło, które doskonale wyróżnia ekspozycję 

 • Nowa filozofia zakupów


  Kiedyś zakupy wydawały się prostą czynnością. Wyjeżdżało się z garażu do sklepu, a potem wracało do domu z zakupami. Teraz to bardziej skomplikowany proces, który obejmuje wiele kanałów i niezliczone próby kontaktu sprzedawcy z klientem.

   

  Magazyn RetailScene