Przyciąganie i angażowanie
za pomocą światła

Centra handlowe

Stwórz własne projekty oświetlenia, które przyciągną klientów i nie pozwolą im się nudzić w centrum handlowym. Specjalnie opracowane, wciągające otoczenie stymuluje kupujących, podkreśla najważniejsze miejsca w centrum handlowym, wskazuje kierunki gościom i zachęca do zwiedzania.

 

Systemy oświetlenia od firmy Philips tworzą miłe otoczenie dla klientów, zapewniając najlepsze możliwe światło, a jednoczenie zapewniają wyższą wydajność, ograniczenie kosztów konserwacji i oszczędzanie energii. Odpowiednie oświetlenie może wyeksponować fasadę, przygotować otoczenie na specjalne wydarzenia i umożliwić nawiązanie relacji z odwiedzającymi.

 

Przeczytaj artykuł w magazynie RetailScene: Początek i koniec podróży po świecie zakupów

Przyciąganie i angażowanie

Przyciągnij klientów widokiem od zewnątrz

 

Dzięki oświetleniu centrum handlowe może stać się szczególnym miejscem, które ludzie dobrze zapamiętają. Użyj światła, aby stworzyć niezapomniane pierwsze wrażenie i dowiedz się, w jaki sposób światło może zachęcić klientów do wejścia do centrum handlowego.

 

Dowiedz się więcej

Przyciąganie klientów światłem, oświetlenie centrum handlowego, Philips Lighting

Zainteresuj klientów wewnątrz centrum handlowego

 

Począwszy od atrium, dalej w korytarzach, a nawet w windach oświetlenie może ułatwiać klientom poruszanie się w centrum handlowym, uprzyjemniać zakupy, a także tworzyć specjalne tła tematyczne dla różnych wydarzeń, świąt i festiwali.

 

Dowiedz się więcej

Angażowanie klientów za pomocą światła, oświetlenie centrum handlowego, Philips Lighting

Wydajność eksploatacyjna i konserwacja

 

Ponieważ oświetlenie pochłania zwykle 13% całej energii zużywanej przez centrum handlowe, należy pamiętać o wielu metodach pozwalających na zredukowanie jej użycia. Energooszczędność umożliwia osiągnięcie zarówno finansowych, jak i ekologicznych celów.

 

Dowiedz się więcej

Angażowanie klientów za pomocą światła, oświetlenie centrum handlowego, Philips Lighting

Zachwyć gości


Ta inspirująca broszura pokaże Ci, jak światło, w tym najnowsze rozwiązania, zachwycające i funkcjonalne, mogą pomóc w maksymalnym wykorzystaniu możliwości każdego obszaru w centrum handlowym, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.