Więcej marek od

Użyj światła,

aby zaangażować klientów  

Znajdź inspirację

Przeczytaj opisy i dowiedz się, jak możemy Ci pomóc w tworzeniu lepszego otoczenia dla klientów i utrzymywaniu ich zaangażowania wewnątrz centrum handlowego.

Galeria Centrum, Drezno, Niemcy

 

Aby stworzyć przyciągającą klientów atmosferę zakupów, Galeria Centrum zaprezentowała największą na świecie instalację oświetlenia Luminous Textile będącą elementem remontu kapitalnego. Projekt jest realizowany pod hasłem „Ulubione miejsca spotkań”. Instalacja składająca się z paneli świetlnych o różnych rozmiarach i teksturach zawierających stale zmieniające się oświetlenie LED pozwala zmienić centrum handlowe w popularne miejsce spotkań i spędzania czasu. Właśnie tego oczekiwał inwestor, decydując się na realizację takiego projektu.

 

Dowiedz się więcej

Galeria Centrum, Drezno, Niemcy

Westfield, Londyn, Wielka Brytania

 

Firma Philips dostarczyła zaawansowany i niezwykle nowoczesny system automatycznego sterowania oświetleniem i zarządzania energią, dzięki któremu londyńskie centrum Westfield stało się Mekką miłośników zakupów. Dzięki połączeniu różnych źródeł światła, w tym oświetlenia naturalnego, pracownicy mogą szybko i łatwo dopasowywać schematy oświetlenia do poszczególnych stref handlowych i tworzyć specjalne tematyczne dni podczas świąt. Oprogramowanie do inteligentnego zarządzania oświetleniem umożliwia pracownikom znalezienie każdej lampy, obwodu i kanału, i wprowadzanie zmian na bieżąco za pomocą kliknięcia myszą.

Poznań City Center, Poznań, Polska

Centrum handlowe Bluewater, Greenhithe, Kent, Anglia, Wielka Brytania

 

Centrum handlowe Bluewater to czwarte pod względem wielkości centrum handlowe w Wielkiej Brytanii. Firma Philips i dostawcy oświetlenia Architainment zainstalowali nowy system oświetlenia LED pasujący do ogromu tego kompleksu handlowego. System zapewnia lepsze oświetlenie w ciągu dnia i podkreśla przestronność wnętrza wielkiego centrum za pomocą oświetlenia LED o długim okresie eksploatacji i niewielkich wymaganiach obsługowych. Projekt oświetlenia tworzy wrażenie spokoju i przejrzystości, zachęcające klientów do odwiedzin w centrum.

Centrum handlowe Bluewater, Greenhithe, Kent, Anglia, Wielka Brytania

Centrum handlowe Vegas, Moskwa, Rosja

 

Centrum handlowe Vegas jest jednym z największych takich obiektów na świecie i jak dotąd jedynym tematycznym centrum handlowym w Rosji. Naczelnym założeniem było przywołanie nastroju słynnej tokijskiej dzielnicy Ginza. Przepiękny schemat oświetlenia ma odtworzyć pulsującą i wibrującą atmosferę jednego z najbardziej zatłoczonych miejsc w Tokio, a jednocześnie sprawić, że będzie harmonijne współistniała z pozostałymi częściami centrum. Cały układ jest nie tylko olśniewający. Dzięki energooszczędności i minimalnym potrzebom konserwacji pozwala także znacznie obniżyć koszty eksploatacji.

 

Dowiedz się więcej

Centrum handlowe Vegas, Ginza, Moskwa, Rosja