Więcej marek od

BaseLogic

 

Szybkie udoskonalenie systemu oświetlenia tunelowego

Unowocześnij tunel z pomocą systemu BaseLogic

Popraw bezpieczeństwo tuneli i chroń środowisko dzięki BaseLogic — systemowi oświetlenia tunelowego LED, który ułatwia unowocześnienie oświetlenia przejść i przejazdów podziemnych.

 

BaseLogic dynamicznie dostosowuje oświetlenie tunelu odpowiednio do bieżącego natężenia światła, aby oczy kierowców szybciej przyzwyczajały się do zmian oświetlania na wjeździe i wyjeździe. Obsługa tuneli zyskuje większą kontrolę dzięki podstawowym funkcjom monitorowania awarii oraz integracji z architekturą SCADA pozwalającej na zdalny nadzór.

 

Montaż systemu BaseLogic przebiega szybko i nie wymaga znacznych nakładów kapitałowych. Oprócz tego BaseLogic może pomóc w obniżeniu kosztów operacyjnych ze względu na zmniejszenie wydatków na energię i konserwację.

Montaż systemu BaseLogic przebiega szybko i nie wymaga znacznych nakładów kapitałowych

Zalety systemu BaseLogic w skrócie

Tunel w Kvarnholms
Oszczędność na kosztach energii

Proste unowocześnienie

Ten elastyczny i modułowy system oświetlenia tunelowego pasuje do większości tuneli i wymaga niewielkich inwestycji początkowych.

Oszczędność na kosztach energii

Rzadsze zamykanie tunelu

Łatwe w montażu oprawy oświetleniowe nie wymagają nowego okablowania, co skraca czas instalacji.

Oszczędność na kosztach energii

Redukcja kosztów i emisji

Trwałe, energooszczędne lampy LED ograniczają koszty konserwacji i eksploatacji.

Oszczędność na kosztach energii

Lepsza widoczność i większe bezpieczeństwo

Inteligentne oświetlenie tunelowe wykrywa rzeczywiste warunki świetlne i dynamicznie optymalizuje natężenie światła.

Oszczędność na kosztach energii

Bezpieczniejsze tunele

System natychmiast powiadamia o awariach i obsługuje ręczne przełączanie, które zwiększa natężenie oświetlenia do 100% w sytuacjach awaryjnych. 

Oszczędność na kosztach energii

Zdalne sterowanie

Zarządzaj oświetleniem tunelowym zdalnie dzięki integracji systemu BaseLogic z tunelowym systemem sterowania SCADA. 

Co umożliwia BaseLogic

BaseLogic to modułowy system pasujący do wszystkich tuneli i przejść podziemnych. Od niezależnych, krótkich przejść podziemnych, w których zaprogramowano schematy oświetlenia dziennego i nocnego, po wielostrefowe tunele drogowe z fotometrami, które dostosowują oświetlenie wewnętrzne do natężenia światła na zewnątrz. System można łatwo zamontować, korzystając z położonych wcześniej kabli. System automatycznie dostosowuje oświetlenie na podstawie wstępnie zaprojektowanego zachowania, aby podnieść komfort i bezpieczeństwo pieszych lub kierowców.

Jak to działa?

 

BaseLogic firmy Philips Lighting  można integrować z systemem zarządzania SCADA, aby utworzyć inteligentny system zarządzania oświetleniem tunelowym idealny do kontroli i monitorowania wielu tuneli lub tunelu wielostrefowego. Różne tunele i przejścia podziemne wymagają zróżnicowanych konfiguracji oświetlenia. BaseLogic zapewnia elastyczny system oświetlenia tunelowego, który może zostać dostosowany do wymagań danego projektu. Wybierz konfigurację, która spełni Twoje potrzeby.

Kliknij, aby powiększyć

Projekty

Skontaktuj się z nami

W razie pytań skontaktuj się
z centrum obsługi

Zapoznaj się z innymi systemami oświetleniowymi do tuneli