Więcej marek od

OneSpace Luminous ceiling

 

Wyraź swój styl przy użyciu paneli prefabrykowanych OneSpace

Nowa koncepcja sufitu

Wyraź swój styl przy użyciu paneli prefabrykowanych Philips OneSpace luminous ceiling i odmień wnętrza za pomocą jednorodnego, przyciemnianego światła, które eliminuje cienie, jednocześnie poprawiając akustykę.

 

Prefabrykat Philips OneSpace emituje poświatę, która przypomina naturalne światło dzienne, tworząc spokojną przestrzeń. Każda jednostka została zaprojektowana tak, aby wtapiać się w otoczenie, więc jest smukła i kompaktowa. Zintegrowanie oświetlenia LED z tkaniną pozwoliło na stworzenie sufitów generujących światło białe, przy czym jego źródło jest niewidoczne, a dodatkowo pochłania hałas.

Wideo „Nowa koncepcja sufitu”

Najważniejsze korzyści ze stosowania systemu OneSpace 

Wyraź swój styl przy użyciu paneli prefabrykowanych Philips OneSpace luminous ceiling i odmień każde wnętrze
Oszczędność na kosztach energii

Jednorodne oświetlenie

Wrażenie oświetlenia naturalnego jest wzmacniane przez jednolity rozsył światła

Oszczędność na kosztach energii

Elastyczność projektowania

Minimalistyczne wzornictwo bez problemu łączy się z istniejącą architekturą

Oszczędność na kosztach energii

Wzmocnienie sensoryczne

Tłumi hałas i poprawia akustykę pomieszczenia, pochłaniając odbicia dźwięku

Oszczędność na kosztach energii

Łatwa integracja

Panele można łatwo zintegrować z systemem zarządzania budynkiem, np. za pośrednictwem bramki lub przy użyciu przeznaczonego dla administratorów budynków urządzenia do integracji za pomocą styczności bezprądowej

Oszczędność na kosztach energii

Prosta instalacja

Jednostka gotowa do montażu jest łatwa w instalacji i konserwacji

Co umożliwiają panele prefabrykowane OneSpace luminous ceiling

 

Prefabrykowane panele sufitowe OneSpace są idealne do sklepów, hoteli i wewnętrznych przestrzeni publicznych. Zapewniają jednolite, nieoślepiające światło i komfort akustyczny, a do tego świetnie wyglądają.

Jak to działa?

 

Panele prefabrykowane OneSpace Luminous ceiling można łatwo zintegrować z istniejącą infrastrukturą. Są dostępne w wielu rozmiarach, które spełnią wymagania klientów. Montaż z zastosowaniem zestawu okablowania lub zaczepów jest prosty. Sterowanie panelem sufitowym można bez problemu zintegrować z systemem zarządzania budynkiem, np. za pośrednictwem bramki lub przy użyciu interfejsu do integracji za pomocą styczności bezprądowej. 

Niezwykle smukłe panele prefabrykowane OneSpace luminous ceiling firmy Philips Lighting są dostępne w 6 standardowych rozmiarach.

Dostępne rozmiary

Panele prefabrykowane OneSpace luminous ceiling są dostępne w różnych rozmiarach. Aby uzyskać więcej informacji, należy pobrać Specyfikacja poniżej.
Zamontuj panele luminous ceiling w sposób najlepiej pasujący do Twojej wizji projektu. Zrobisz to za pomocą standardowego, dostarczonego z panelem zestawu okablowania

Zestaw okablowania do montażu

Zamontuj panele luminous ceiling w sposób najlepiej pasujący do Twojej wizji projektu. Zrobisz to za pomocą standardowego zestawu okablowania. Srebrno-stalowy kabel z regulacją wysokości, min. 100 mm, maks. 2000 mm (w zestawie).
Zamontuj panele luminous ceiling w sposób najlepiej pasujący do Twojej wizji projektu. Zrobisz to za pomocą zaczepów montażowych

Zaczepy montażowe

Innym sposobem na zamontowanie paneli prefabrykowanych OneSpace luminous ceiling na suficie lub innej konstrukcji jest użycie zaczepów montażowych (w zestawie).

Projekty

Kontakt

W razie pytań
skontaktuj się z centrum obsługi. 

Dowiedz się więcej o systemach oświetleniowych do swojego budynku