Więcej marek od

PerfectPlay

 

Doskonałe oświetlenie do wszelkich
obiektów sportowych

Tętniące życiem obiekty sportowe

Gdy ludzie chcą się zrelaksować, odwiedzają hale i obiekty sportowe. Dzięki efektywnemu oświetleniu PerfectPlay można wydłużyć czas dowolnych rozgrywek i zawodów o dodatkowe godziny.

 

System PerfectPlay obejmuje czołowe w branży oświetlenie zalewowe LED, które jest zgodne z wytycznymi międzynarodowej federacji sportu. Inteligentne sterowanie pozwala na zdalne zarządzanie oświetleniem i błyskawiczne dostosowanie ustawień odpowiednio do rodzaju sportu. Funkcja raportowania w chmurze umożliwia zmniejszenie kosztów energii i zanieczyszczenia światłem, natomiast automatyczne powiadamianie o usterkach i uaktualnieniach pozwala skupić się na zarządzaniu obiektem, a nie oświetleniem.

Wideo dotyczące systemu PerfectPlay

Zalety systemu PerfectPlay

PerfectPlay to gotowy, wysokiej klasy system oświetlenia obiektów sportowych
Oszczędność na kosztach energii

Każda rozgrywka może być przyjemna

Oświetlenie obiektów sportowych PerfectPlay zapewni doskonałą widoczność przy minimalnym olśnieniu.

Oszczędność na kosztach energii

Większe przychody

Stwórz komfortowe, atrakcyjne i bezpieczne obiekty rekreacji sportowej, które będą miały różnorodne, przyciągające nowych użytkowników zastosowania.

Oszczędność na kosztach energii

Niższe koszty operacyjne 

Oświetlenie zalewowe LED pomaga oszczędzać energię, jest łatwe w serwisowaniu i rzadziej wymaga konserwacji.

Oszczędność na kosztach energii

Łatwe sterowanie 

Ustawienia świateł umożliwiają obsługę dowolnego wydarzenia sportowego i poziomu zaawansowania, a także poprawić kontrolę nad rozpraszaniem światła.

Oszczędność na kosztach energii

Realizacja celów zrównoważonego rozwoju

Używaj informacji o zużyciu energii z panelu nawigacyjnego w chmurze, aby poprawiać wykorzystanie zasobów i dalej obniżać koszty.

Oszczędność na kosztach energii

Przygotowanie obiektu na przyszłość

Aktualizacje chmurowe i nowe funkcje oprogramowania utrzymują aktualność systemu oświetlenia obiektów sportowych przy minimalnych kosztach.

Co umożliwia PerfectPlay

 

PerfectPlay to elastyczny system oświetlenia LED, którym można sterować przy użyciu urządzenia inteligentnego i intuicyjnego interfejsu użytkownika. Jego instalacja jest prosta i opiera się na wykorzystaniu istniejącego okablowania. System jest ekologicznym rozwiązaniem, które spełni konkretne potrzeby Twojego obiektu sportowego.

Jak to działa?

 

W związku z tym, że każdy obiekt jest inny, w systemie PerfectPlay dostępnych jest wiele różnych złączy, które spełnią konkretne potrzeby.

Sposób obsługi PerfectPlay będzie zależeć od obiektu sportowego. Philips Lighting oferuje trzy różne wersje urządzeń sterujących — panel, tablet i smartfon. Każde działa z oświetleniem zalewowym LED firmy Philips ze sterownikiem DALI.

Projekty

Skontaktuj się z nami

W razie pytań skontaktuj się
z centrum obsługi

Zapoznaj się z innymi systemami oświetleniowymi do swoich obiektów sportowych