Więcej marek od

Dynamiczne oświetlenie okna wystawowego PerfectScene

 

Oświetlenie okien wystawowych o udowodnionej mocy oddziaływania

Porywające, dynamiczne okna wystawowe 

Twoja witryna sklepowa daje Ci pięć sekund na zainteresowanie przechodniów. Zwiększ swoje szanse dzięki dynamicznemu oświetleniu PerfectScene. Udowodniono, że zmieniające się sceny oświetleniowe w oknach wystawowych przyciągają uwagę klientów i zwiększają ruch w sklepie.
 

Badania pokazują, że w wyniku zmiennego oświetlenia witryn o 11% więcej osób zatrzymuje się przed oknem wystawowym, a o 19% więcej decyduje się na wejście do sklepu*. Dynamiczne okno PerfectScene umożliwia zoptymalizowanie wyglądu witryny z zastosowaniem ściemnianego oświetlenia okna wystawowego, które zostało zaprojektowane tak, aby przyciągać uwagę klientów. Scentralizowane sterowanie wszystkimi oknami i obszarami wyświetlania oznacza, że wpływanie na jakość prezentacji sklepu jest proste jak nigdy dotąd.

* Badania przeprowadziły firma EIT Digital, Politecnico di Milano i Philips w Eral55
Instalacja dynamicznego oświetlenia okna wystawowego w sklepie Eral 55 wykonana przez firmę Philips Lighting

Zalety dynamicznego oświetlenia okien wystawowych PerfectScene 

Dynamiczne oświetlenie okien wystawowych PerfectScene firmy Philips Lighting — oświetlenie witryn, które zatrzymuje wzrok klientów
Oszczędność na kosztach energii

Więcej klientów, większa sprzedaż

Zwiększ sprzedaż dzięki zmianom scen oświetleniowych, które przyciągną uwagę kupujących i zyskaj kolejnych klientów. 

Oszczędność na kosztach energii

Przyciąganie uwagi za pomocą efektów świetlnych

Podświetlaj promowane towary, aby klienci natychmiast je zauważali. Twórz różne efekty, łącząc oprawy z oferty akcentowych produktów z funkcją ściemniania.

Oszczędność na kosztach energii

Nowe wystawy, większe zainteresowanie klientów

Steruj wieloma jednostkami oświetlenia okien wystawowych za pomocą jednego systemu, który umożliwia też tworzenie własnych scen oświetleniowych przy użyciu aplikacji mobilnej.

Co umożliwia dynamiczne okno wystawowe PerfectScene

 

Dynamiczne okno wystawowe PerfectScene umożliwia wykorzystanie możliwości, jakie daje światło, do zwiększenia atrakcyjności wystaw i sklepu.

Jak działa PerfectScene


PerfectScene łączy oprawy i szynoprzewody w jeden skalowalny systemem sterowania. Dzięki wybraniu określonych elementów, które najlepiej pasują do Twojej przestrzeni i wymagań, możesz stworzyć dynamiczne okno wystawowe, które zatrzyma klientów przed sklepem.
Bezprzewodowy, intuicyjny interfejs użytkownika Philips Lighting — system sterowania Dynalite

System sterowania Dynalite

Dzięki nowemu, łatwemu w obsłudze interfejsowi użytkownika ta bezprzewodowa aplikacja umożliwia aktualizowanie zawartości w czasie rzeczywistym z zastosowaniem do 16 dynamicznych scen okna sklepowego.
TrueFashion — najwyższa jakość światła w zminiaturyzowanej formie

TrueFashion

Te oprawy oświetleniowe cechują się bardzo wąskim rozsyłem światła, więc mogą być używane do precyzyjnego podświetlania produktów w oknie wystawowym i zwracania uwagi na określone towary.
Oświetlenie LED okna sklepowego StylID zapewnia wysokiej jakości światło do dynamicznych okien wystawowych

StyleID

Modułowość, zmienność rozsyłu światła i wbudowana funkcja ściemniania rozwiązania StyleID gwarantują maksymalną elastyczność pozwalającą na dostosowywanie się do zmieniających się potrzeb związanych ze sklepem.

Projekty

Kontakt

W razie pytań
skontaktuj się z centrum obsługi. 

Zapoznaj się z innymi systemami oświetleniowymi do sklepów