Więcej marek od

RoomFlex

 

Inteligentny system sterujący do pokoi hotelowych

Zadziw swoich gości 

Zadbaj o lojalność klientów zapewniając im doskonałe warunki. Inteligentny system sterowania do pokoi hotelowych RoomFlex łączy w sobie czujniki, innowacyjne oświetlenie i integrację z innymi systemami, podnosząc jakość obsługi klientów.

 

Podnieś poprzeczkę w dziedzinie obsługi, wynajmując pokoje, które wykrywają obecności gości, a następnie błyskawicznie dostosowują oświetlenie i temperaturę, aby klienci czuli się jak u siebie w domu. Goście mogą łatwo dostosować ustawienia przy użyciu systemu sterowania umieszczonego w pokoju, a nawet skonfigurować budzenie przy użyciu naturalnego światła zamiast alarmu.

 

Twój hotel będzie działał sprawniej dzięki panelowi nawigacyjnemu RoomFlex, który można zintegrować z systemem HVAC i innymi systemami zarządzania hotelem, aby zapewnić przejrzystość zużycia energii na oświetlenie i dostępności pokoi w hotelu.

System sterowania do pokoi hotelowych RoomFlex firmy Philips Lighting

Zalety RoomFlex 

RoomFlex firmy Philips Lighting daje gościom kontrolę, a kierownikom hoteli — większą przejrzystość działania
Zameldowanie

Spraw, aby goście poczuli się mile widziani

Wejście gości aktywuje powitalną scenę oświetleniową, HVAC, powoduje odsłonięcie zasłon i aktywację alertów administracyjnych.

zameldowanie

Podnieś poziom zadowolenia gości

Goście używają systemu sterowania w pokoju do personalizacji oświetlenia i ustawiania preferowanej temperatury. Aktywowane czujnikiem oświetlenie zapobiegające potykaniu się chroni gości w nocy, a następnego dnia symulowane światło słoneczne łagodnie ich budzi.

zameldowanie

Oszczędzanie energii

Wykrywaj światło dzienne i obecność gości w pokojach, aby błyskawicznie dostosować oświetlenie i inne systemy.

zameldowanie

Poprawa efektywności operacyjnej

Wyświetlaj uzyskiwane w czasie rzeczywistym kompleksowe informacje na temat pokojów gościnnych na panelu nawigacyjnym, który można zintegrować z innymi hotelowymi systemami zarządzania.

zameldowanie

Prewencyjna konserwacja

Efektywnie wykonuj prace konserwacyjne i naprawy dzięki czujnikom w oświetleniu pokoi hotelowych, które wyślą alerty za pomocą sms lub e-mail.

Co umożliwia RoomFlex

 

RoomFlex firmy Philips Lighting to inteligentny system sterowania do pokoi hotelowych, który łączy w sobie czujniki, innowacyjne oświetlenie LED i integrację z innymi systemami, podnosząc jakość obsługi klientów.

Jak to działa?

RoomFlex to kompleksowy, gotowy do podłączenia, hotelowy system oświetleniowy, który jest dostosowywany do potrzeb konkretnych obiektów. Współpracuje z wieloma lampami profesjonalnymi, oprawami oświetleniowymi i czujnikami firmy Philips. Aby dowiedzieć się, które produkty są zalecane w danym kraju lub regionie, skontaktuj się z Philips Lighting.
System sterowania do pokoi hotelowych RoomFlex firmy Philips Lighting jest obsługiwany przy użyciu panelu nawigacyjnego i można go zintegrować z innymi systemami hotelowymi

Hotelowy panel nawigacyjny RoomFlex  

Na panelu nawigacyjnym są widoczne wszystkie pokoje w sieci hotelu, więc można sprawdzić ich stan, zgłoszenia konserwacyjne i dane z innych, zintegrowanych systemów hotelowych, takich jak HVAC czy Opera Oracle.
Panel Antumbra firmy Philips Lighting pozwala na dostosowanie systemu RoomFlex do standardów Twojego hotelu

Pokojowy panel sterowania Antumbra

Pokojowe panele sterowania podświetlają się, gdy wykryją gości. Mogą zawierać oznaczenia marki danego hotelu i być wyposażone w wybrane przez klienta przyciski. Można je zainstalować w ramach systemu HVAC, aby wyświetlały temperaturę w pokoju i elementy sterowania. Wbudowany zegar może również pełnić funkcję budzika.

Projekty

Na dzień dobry

 

Teraz goście hotelowi mogą przejąć kontrolę nad

oświetleniem, łatwiej zasypiać i budzić się

w reakcji na symulowane światło słoneczne. To doskonały sposób na

poprawę zadowolenia z pobytu.

Zapoznaj się z innymi systemami oświetleniowymi do swojego hotelu