Więcej marek od

StoreWise

 

Oświetlenie LED do supermarketów

Oświetlenie inteligentne do supermarketów

Oświetlenie supermarketów powinno równoważyć sprawność energetyczną i koszty, a dodatkowo zapewniać przyjemną atmosferę podczas zakupów. Inteligentne oświetlenie handlowe StoreWise pełni wszystkie te funkcje. Jest to atrakcyjne oświetlenie LED zmniejszające koszty energii, które są dodatkowo redukowane przez funkcje sterowania oświetleniem i odpowiednie oprogramowanie. Oprócz tego uprzyjemnia ono zakupy, poprawia sprzedaż i pomaga budować wizerunek marki.

 

StoreWise to platforma przygotowana na wyzwania przyszłości, która stanowi unikatowe rozwiązanie do Twojego sklepu. Pomaga zoptymalizować wygląd produktów, tworząc odpowiednią atmosferę i kierując klientów po sklepie — wszystko za pomocą światła. System StoreWise jest łatwy w instalacji i montażu, pomaga stworzyć spersonalizowane schematy oświetleniowe i harmonogramy ściemniania przy użyciu wygodnej aplikacji dla kierowników sklepów,

Oświetlenie inteligentne do supermarketów — energooszczędne oprawy oświetleniowe ze scentralizowanymi układami sterowania i aplikacjami
aby dostosować oświetlenie do rytmu dnia oraz zwrócić uwagę na konkretne obszary podczas promocji lub wydarzeń specjalnych. Zacznij korzystać z zalet inteligentnego oświetlenia handlowego już teraz, zamawiając elastyczne pakiety, które łączą w sobie energooszczędne oprawy oświetleniowe ze scentralizowanymi układami sterowania i aplikacjami.

Najważniejsze korzyści ze stosowania systemu StoreWise

Przyciągaj więcej klientów i zwiększaj sprzedaż za pomocą oświetleniu LED sklepów spożywczych StoreWise firmy Philips Lighting
Oszczędność na kosztach energii

Stwórz niezapomniane doswiadczenia zakupowe

Zwracaj uwagę przechodniów i zachęcaj do częstych powrotów, tworząc przyjazne otoczenie sklepowe, w którym produkty zawsze wyglądają najlepiej.

Oszczędność na kosztach energii

Oszczędzanie energii

Oprócz pieniędzy, które zostaną w Twojej kieszeni dzięki przejściu na oświetlenie LED, możesz zyskać dodatkowe 35% na kosztach energii dzięki inteligentnemu systemowi sterowania ściemnianiem.

Oszczędność na kosztach energii

Łatwe sterowanie oświetleniem supermarketów

Łatwo zmieniaj sceny oświetleniowe lub harmonogramy i wyświetlaj informacje o stanie za pomocą aplikacji mobilnej ze sterowaniem bezprzewodowym.

Oszczędność na kosztach energii

Przygotuj firmę na przyszłość

Popraw efektywność poprzez integrację oświetlenia supermarketu z systemami operacyjnymi obiektu. Dodatkowo, w miarę rozwoju, możesz dodawać do systemu nowe sklepy.

Co umożliwia StoreWise

 

StoreWise to zintegrowany system oświetleniowy LED do supermarketów, którego można używać w jednym lub w wielu sklepach. Oszczędności rosną wraz z dodawanymi funkcjami, takimi jak wykorzystanie światła dziennego, tworzenie harmonogramów i wykrywanie obecności.

Jak działa system StoreWise

StoreWise zawiera narzędzia, które ułatwiają pełne wykorzystanie możliwości systemu oświetleniowego.
Przyciągaj więcej klientów i zwiększaj sprzedaż za pomocą oświetleniu LED sklepów spożywczych StoreWise firmy Philips Lighting
Interfejs użytkownika systemu StoreWise

Interfejs użytkownika systemu StoreWise
Aplikacja mobilna umożliwia tworzenie i edytowanie ustawień wstępnych, edytowanie harmonogramów, sprawdzanie stanu, a także ręczne wybieranie ustawień.
Urządzenia ze stycznością bezprądową

Sterowanie oświetleniem
Układy sterowania umożliwiają używanie inteligentnych funkcji ściemniania, tworzenia harmonogramów i stref, a urządzenia do integracji pozwalają na połączenie systemu oświetleniowego z systemami innych firm, takimi jak HVAC czy systemy zarządzania budynkiem.
Czujniki

Czujniki
Czujniki umożliwiają wykrywanie aktywności oraz ściemnianie lub rozjaśnianie w miarę potrzeb.
Oprawy oświetleniowe LED

Oprawy oświetleniowe LED
Oferujemy pełen zestaw opraw oświetleniowych LED do sklepów, w tym oświetlenie akcentujące, liniowe i ogólne.
Oświetlenie świeżej żywności

Oświetlenie świeżej żywności
Popraw wygląd produktów spożywczych i zmniejsz ilość odpadów dzięki oprawom oświetleniowym do świeżej żywności i odpowiednim schematom.

Projekty

Kontakt

W razie pytań
skontaktuj się z centrum obsługi. 

Dowiedz się więcej o systemach oświetleniowych StoreWise