Więcej marek od

Zmiana przestrzeni
na lepsze

 

 

Lepsze otoczenie

 

Jeżeli chodzi o zrównoważony rozwój służby zdrowia, ochrona środowiska to tylko część całości. Musimy wziąć pod uwagę także ludzi. To oznacza działanie na rzecz wygody i dobra pacjentów, odwiedzających i personelu w szpitalu.

Wsparcie dla naturalnych biorytmów

 

Światło odgrywa ogromną rolę przy kształtowaniu przyjaznego nastroju panującego w hotelu. Ma wpływ na zdrowie i kondycję psychiczną pacjentów, regulując istotne procesy, takie jak rytm dobowy. Dzięki nowoczesnym, przyjaznym dla środowiska systemom oświetleniowym możemy ujarzmić moc naturalnych rytmów i sprawić, by ludzie czuli się jak najlepiej.

Pielęgniarka i pacjent w domu spokojnej starości, w którym oświetlenie Philips wspiera naturalne biorytmy.

Uzupełnienie światła dziennego

 

Kreuj swoje otoczenie za pomocą światła. Nasze systemy oświetleniowe umożliwiają tworzenie elastycznych i dynamicznych przestrzeni, kreowanie relaksującej atmosfery i naśladowanie zachowania światła dziennego. Inteligentne systemy sterowania wykrywają ilość dostępnego naturalnego światła i odpowiednio dostosowują strumień świetlny. Dzięki temu nigdy nie zużywasz więcej energii, niż to konieczne, i dbasz o komfortowy nastrój.

Pielęgniarka oferuje szklankę wody pacjentowi

Szczęśliwy, bardziej wydajny personel

 

Pokaż pracownikom, że Ci zależy. Responsywne, regulowane światło ma wpływ na codzienne życie personelu medycznego. Jeżeli dopasujesz odpowiednio poziom jasności po lunchu, ludzie nie stracą energii, będą bardziej skoncentrowani, a ilość popełnianych przez nich błędów ulegnie zminimalizowaniu. Nowoczesne oświetlenie zapewnia tak potrzebną personelowi widoczność i relaksujący nastrój bez oślepiania.

Doktor i dziecko w blasku oświetlenia Philips, które sprawia, że personel szpitala ma lepsze samopoczucie i jest bardziej produktywny

Czy wiesz, że...

Do 8,5% krótszy pobyt pacjenta w szpitalu, gdy ten wystawiony jest na działanie dużej ilości naturalnego światła dziennego
Krótszy pobyt pacjenta w szpitalu, gdy ten wystawiony jest na działanie dużej ilości naturalnego światła dziennego
Wzrost wydajności do 12% w lepiej oświetlonych (również światłem słonecznym) przestrzeniach
Wzrost wydajności w lepiej oświetlonych (również światłem słonecznym) przestrzeniach
Wzrost wydajności do 23% w lepiej oświetlonych (również światłem słonecznym) przestrzeniach
Wzrost wydajności w lepiej oświetlonych (również światłem słonecznym) przestrzeniach