Więcej marek od

Nowoczesne oświetlenie,

które się naprawdę opłaca

 

 

Zrównoważone inwestycje

 

Przyjazne dla środowiska oświetlenie to klucz do sukcesu. 22% typowego szpitalnego rachunku za energię to koszty oświetlenia, ale technologia oszczędzania energii pozwala zmniejszyć je nawet o połowę. Inteligentne systemy sterowania stwarzają pole do dalszych oszczędności sięgających nawet 80%. Przy tego typu redukcji kosztów po prostu nie możesz sobie pozwolić na niezainwestowanie w ekologiczne oświetlenie szpitalne.

 

Dowiedz się więcej o polityce i programach dotyczących zrównoważonego rozwoju Philips

Tanie światła: warto ryzykować?

Wiele szpitali często z góry decyduje się na najtańsze rozwiązania oświetleniowe. Chociaż początkowa inwestycja może wydawać się opłacalna, tego typu światła często z czasem kosztują więcej ze względu na koszty energii elektrycznej, konserwacji i wymian. Jeśli zdecydujesz się na najtańszą opcję, mogą ominąć Cię prawdziwe oszczędności. Dzięki niskiemu zużyciu energii i wymogom konserwacyjnym, energooszczędne światła oznaczają długotrwały zwrot z inwestycji i brak zmartwień w związku z awariami.
Kobieta przechadza się po szpitalnej poczekalni

Zainwestuj teraz, oszczędzaj teraz i w przyszłości

Nasze ekologiczne oświetlenie szpitalne oznacza niższe zużycie energii już od momentu instalacji, co przekłada się na pełny zwrot z inwestycji nawet po trzech latach. Jednak oszczędności związane z energią i kosztami będą trwały, a inwestując w technologię oświetleniową wymagającą mniejszej konserwacji, minimalizujesz też przestoje w pracy szpitala.
Lekarze w czasie badania pacjenta

Czy wiesz, że... 

Do 22% energii elektrycznej szpitala to oświetlenie
Wartość procentowa całkowitej energii elektrycznej szpitala to oświetlenie
Do 50% mniejsze zużycie energii dzięki zastosowaniu energooszczędnego oświetlenia LED
Mniejsze zużycie energii dzięki zastosowaniu energooszczędnego oświetlenia LED
Dodatkowe oszczędności do 80% dzięki zastosowaniu sterowników z oświetleniem LED
Dodatkowe oszczędności dzięki zastosowaniu sterowników z oświetleniem LED