Więcej marek od

Wzmocnij reputację
swojej marki

 

 

Zarządzanie na piątkę

Wzmocnij swój profil publiczny, stosując przyjazne dla środowiska oświetlenie. Zielona reputacja może przyciągnąć do Ciebie potencjalnych pacjentów. Co więcej, zrównoważony rozwój może być czynnikiem, który otworzy przed Tobą drzwi do nowych relacji biznesowych z klientami i komercyjnymi organizacjami.
Pielęgniarki w zielonym szpitalu oświetlonym za pomocą oświetlenia marki Philips

Natychmiastowe rezultaty, długofalowe korzyści

 

Zielone oświetlenie szpitalne oznacza krótko- oraz długoterminowe korzyści biznesowe. Te od razu odczuwalne to niższe koszty, zadowolony personel i usatysfakcjonowani pacjenci. Z czasem rzeczywista wartość Twojego budynku wzrośnie nawet o 16%, a inwestorzy zyskają pewność, że angażujesz się w kwestie odpowiedzialności korporacyjnej i społecznej.

Lekarz rozmawia z matką i córką w blasku zielonego oświetlenia Philips

Zwiększ swoją atrakcyjność

 

Zrównoważony rozwój buduje mosty. Zielone obiekty szpitalne mają pozytywny wpływ na to, jak ludzie postrzegają Twoją markę. Gdy dasz się poznać jako osoba dbająca o środowisko, Twoja reputacja poprawia się, a Ty zyskujesz w oczach personelu, pacjentów, partnerów, inwestorów i szerszej społeczności.

Lepsza atmosfera w szpitalnej poczekalni dzięki przyjaznemu dla środowiska oświetleniu obiektów służby zdrowia Philips

Czy wiesz, że...

 

 

Wzrost rzeczywistej wartości zielonych budynków nawet do 16% w porównaniu z budynkami konwencjonalnymi
Wzrost rzeczywistej wartości zielonych budynków w porównaniu z budynkami konwencjonalnymi
0,9–29% szacowanej dopłaty dla zielonych budynków (w oparciu o wartości szacunkowe i badania) vs -0,4% ¬¬¬¬¬- 12,5% dopłaty dla zielonych budynków (rzeczywiste koszty podparte różnymi badaniami)
Szacowana dopłata dla zielonych budynków (w oparciu o wartości szacunkowe i badania)

VS

0,9–29% szacowanej dopłaty dla zielonych budynków (w oparciu o wartości szacunkowe i badania) vs -0,4% ¬¬¬¬¬- 12,5% dopłaty dla zielonych budynków (rzeczywiste koszty podparte różnymi badaniami)
Dopłata dla zielonych budynków (rzeczywiste koszty podparte różnymi badaniami)