Więcej marek od

 

FreeStreet -

Proste oświetlenie,

przestrzenne ulice

FreeStreet

Zagracone ulice mogą być odpychające i nieatrakcyjne, a w najgorszym wypadku — niebezpieczne. Jednak wraz z rozbudową, miasta wymagają lepszej widoczności w strefach zamkniętych dla ruchu kołowego. To oznacza więcej słupów latarni i mniej miejsca na ziemi.

 

FreeStreet zaprojektowano z myślą o zapewnieniu przyjemnego światła dla pieszych i rowerzystów przy jednoczesnym zmniejszeniu liczby słupów. System podwieszany jest nad ulicą i wykorzystuje lekkie oprawy świetlne, które za dnia są niemal niewidoczne. W nocy natomiast źródła światła wydają się unosić w powietrzu. Ich kompaktowe okablowanie sprawia, że mieszkańcy mogą spoglądać w nocne niebo z uśmiechem.

 

System FreeStreet wymaga podłączenia do fasady (elektryczności) co 100 m, co daje dużą swobodę realizacji instalacji. Ponadto energooszczędne oświetlenie LED oznacza, że FreeStreet pozwala zaoszczędzić do 60% energii elektrycznej w porównaniu z tradycyjnymi rozwiązaniami.

System oświetlenia sal dla pacjentów

FreeStreet


Podwieszane oprawy FreeStreet stanowią zupełnie nową jakość w segmencie oświetlenia miejsc publicznych.

Zobacz produkt

Zwycięzca nagrody Dutch Design Award 2011

 

System oświetleniowy Philips FreeStreet zdobył nagrodę Dutch Design Award (DDA) 2011 w kategorii „Najlepszy produkt profesjonalny”. Międzynarodowe jury opisało FreeStreet jako „niezwykłą oprawę uliczną o dużym znaczeniu dla miast dziś i jutro”.


Projekty FreeStreet


System oświetleniowy FreeStreet ma wiele zastosowań.

Nowy, innowacyjny, bezsłupowy system podwieszanego oświetlenia zewnętrznego FreeStreet Philips zamontowany jest na nowym wielopoziomowym parkingu na 1000 miejsc w Wembley Park.
Projekty FreeStreet

Projekty

Kontakt z nami

 

W przypadku pytań biznesowych dotyczących naszych systemów oświetlenia profesjonalnego należy użyć tego formularza

 

Użyj szczegółowego formularza do sformułowania pytań

Jak
możemy
Ci pomóc?

Philips oferuje kompleksowy pakiet usług, odciążający inwestorów od samodzielnego wykonywania wielu zadań i przyczyniający się do obniżenia ryzyka związanego z inwestycją. Usługi można zamawiać indywidualnie lub w różnych pakietach, których implementację koordynujemy od początku do końca.

Wspólnie tworzymy nową wartość


Znajdź najbliższego dystrybutora lub partnera
 

Z poniższej listy wybierz preferowany kraj,
aby odszukać najbliższego dystrybutora lub partnera.

 

Wyszukiwarka dystrybutorów i partnerów

Widok mapy świata

Lighting University

 

Academy

 

Academy

 

 

Lighting University oferuje bogate materiały edukacyjne przeznaczone dla osób chcących poszerzyć swoją wiedzę o świetle.

 

Dowiedz się więcej

 

 

Rozwijaj 
działalność
 

 

Poznaj świat oświetlenia — obejrzyj filmy i weź udział w webinarach