Więcej marek od

Idealne połączenie

do każdej przestrzeni

Jak wybrać odpowiedni zestaw

 

Aby instalatorzy mogli w pełni wykorzystać potencjał techniczny i komercyjny rozwiązań LED, stworzyliśmy nowe wirtualne zestawy zwane „Pakietami zastosowań”. Podstawą przy tworzeniu pakietów były prawdziwe zastosowania, co ułatwia wybór odpowiedniej kombinacji opraw oświetleniowych LED lub zestawów opraw ze sterownikami.

Wszystkie elementy należą do popularnej rodziny produktów CoreLine, więc klient ma gwarancję kompatybilności rozwiązań i łatwości ich instalacji.

Biura


Biura

 

Oświetlenie w biurze może ułatwiać koncentrację, wymianę informacji oraz współpracę. Dzięki odpowiedniemu oświetleniu pracownicy będą zdrowi, zrelaksowani i zmotywowani.

 

Pobierz w formacie PDF

Korytarz


Korytarz

 

Oświetlenie korytarza musi zapewniać komfort poruszania się. Musi dawać dobrą widoczność bez pochłaniania niepotrzebnej energii.

 

Pobierz w formacie PDF

Przemysł, warsztaty, magazyny itp.


Przemysł, warsztaty, magazyny itp.

 

Zastosowania przemysłowe wymagają wydajnego oświetlenia tam, gdzie niski pobór mocy i małe koszty utrzymania są koniecznością. Światło musi sprawiać, że w pomieszczeniach wszystko jest wyraźnie widoczne oraz że są one bezpieczne i przyjemne.

 

Pobierz w formacie PDF

 

 

Magazyny


Magazyny

 

Magazyny często są ciasne i korzysta z nich dużo ludzi. Jednak dzięki odpowiedniemu oświetleniu można ułatwić pracę w tych pomieszczeniach.

 

Pobierz w formacie PDF

Parking


Parking

 

Na parkingach najważniejsze jest maksymalne ułatwienie poruszania się i zapewnienie bezpieczeństwa zarówno w ruchu pieszym, jak i samochodowym. To znaczy, że światło musi być jasne, zapalać się natychmiast i nie może być ciemnych miejsc.

 

Pobierz w formacie PDFWszystkie pakiety zastosowań zawierają zestaw narzędzi, takich jak wskazówki dotyczące aplikacji, projekty oświetlenia, narzędzie do obliczania oszczędności w ramach całkowitego kosztu użytkowania, szczegóły dotyczące instalacji elementów zawartych w pakiecie i wiele, wiele więcej.

Przekonaj swoich klientów, że LED to najlepsze rozwiązanie

 

Z myślą o Tobie przygotowaliśmy łatwy w użyciu moduł szkoleniowy. Obejmuje 6 prostych kroków, które pomogą Ci doradzać małym i średnim firmom w kwestii modernizacji ich instalacji oświetleniowych.

 

Moduł szkoleniowy zawiera popularne specyfikacje oświetlenia, sugerowane plany oświetlenia oraz porównania całkowitych kosztów użytkowania, dlatego ma sens z punktu widzenia biznesowego.

 

Skontaktuj się z Akademią Światła (Philips Lighting Academy), aby uzyskać więcej informacji o tym module szkoleniowym.

 

Skontaktuj się z Akademią Światła (Philips Lighting Academy)

 

Projekty

Lampy MASTER LED

jako oświetlenie akcentujące i ogólne

 

 

 

 

 

 

 

Więcej informacji

Kontakt z nami

 

W przypadku pytań biznesowych dotyczących naszych systemów oświetlenia profesjonalnego należy użyć tego formularza

 

Użyj szczegółowego formularza do sformułowania pytań