Więcej światła,

mniejsze zużycie energii

StoreWise

 

Nowoczesne systemy oświetlenia to coś więcej niż tradycyjne instalacje oświetleniowe. Właśnie dlatego opracowaliśmy rozwiązania, które nie tylko są ekonomiczne i elastyczne dzięki wykorzystaniu technologii LED oraz integracji ze światłem dziennym i systemami sterowania, ale także przyczyniają się do tworzenia przyjaznej atmosfery, podkreślają cechy towarów i przyczyniają się do zwiększenia obrotów.

Oprawy oświetleniowe LED marki Philips ukazują owoce i warzywa w najlepszym świetle
Owoce w sklepie Edeka Burgwedel w Niemczech oświetlone za pomocą opraw oświetleniowych LED marki Philips

Więcej światła, mniejsze zużycie energii

 

Nowoczesne oprawy LED mają ogromne możliwości. W przeciwieństwie do konwencjonalnego oświetlenia zamieniają całą energię elektryczną w światło, nie emitując przy tym ciepła. Oznacza to, że zużywają około 60% mniej prądu.

 

Sterowanie światłem — StoreWise Box

 

W codziennej działalności supermarketu pewne cykle pracy regularnie się powtarzają. Na ich podstawie można opracować specjalny harmonogram działania oświetlenia, dzięki któremu uda się zmniejszyć koszty energii o około 16%. Przyczynia się do tego także prosty sposób obsługi instalacji oświetleniowej.

 

Więcej informacji

 

Oświetlenie marki Philips Lighting tworzy atmosferę gościnności w hotelu Spar we Wiedniu w Austrii
Klientki sklepu Kaiser Tengelmann Oberhausen; oświetlenie marki Philips Lighting, przyjazne środowisko w wiedeńskim supermarkecie Spar w Austrii

Integracja ze światłem dziennym

 

Światło słoneczne ma doskonały wpływ na nasze samopoczucie — również w supermarkecie. Jest także całkowicie bezpłatne. Włączenie światła słonecznego do systemu oświetleniowego sklepu pozwala zwiększyć obroty o 40% i zmniejszyć koszty energii o niemal 65%.

 

Więcej informacji

 

FreshFood

 

Im lepiej przedstawimy produkt, tym chętniej sięgną po niego klienci. Wystarczy zmiana oświetlenia, aby uzyskać doskonały klimat do robienia zakupów. Zaprezentowanie towaru w najlepszym świetle wpłynie pozytywnie na obroty sklepu.

 

Więcej informacji

Owoce w supermarkecie EDEKA w Glückstadt, Niemcy; oświetlenie marki Philips Lighting, klientki sklepu Kaiser Tengelmann Oberhausen; oświetlenie marki Philips Lighting, przyjazne środowisko w wiedeńskim supermarkecie Spar w Austrii

Komplet usług

Owoce w oświetleniu marki Philips Lighting do supermarketów prezentują się wyjątkowo soczyście

 

Firma Philips jako pionier na rynku innowacyjnych systemów oświetlenia może poszczycić się ogromną wiedzą i doświadczeniem, którymi chętnie dzieli się z partnerami handlowymi, wykonując prace projektowe i realizacje systemów oświetleniowych.

 

Więcej informacji o komplecie usług oferowanych przez firmę Philips

Kontakt z nami

 

W przypadku pytań biznesowych dotyczących naszych systemów oświetlenia profesjonalnego należy użyć tego formularza

 

Użyj szczegółowego formularza do sformułowania pytań

Jak
możemy
Ci pomóc?

Firma Philips oferuje kompleksowy pakiet usług, odciążający inwestorów od samodzielnego wykonywania wielu zadań i przyczyniający się do obniżenia ryzyka związanego z inwestycją. Usługi można zamawiać indywidualnie lub w różnych pakietach, których implementację koordynujemy od początku do końca.

Wspólnie tworzymy nową wartość


Znajdź najbliższego dystrybutora lub partnera
 

Z poniższej listy wybierz preferowany kraj,
aby odszukać najbliższego dystrybutora lub partnera.

 

Wyszukiwarka dystrybutorów i partnerów

Widok mapy świata

Lighting University

 

Academy

 

Academy

 

 

Lighting University oferuje bogate materiały edukacyjne przeznaczone dla osób chcących poszerzyć swoją wiedzę o świetle.

 

Dowiedz się więcej

 

 

Rozwijaj 
działalność
 

 

Poznaj świat oświetlenia — obejrzyj filmy i weź udział w webinarach