Więcej marek od

Świet(l)ne pomysły
dla Twojego biznesu

Usługi projektowe

Instalacja nowego, luksusowego systemu oświetleniowego może stanowić wyzwanie. Usługi projektowe Philips Lighting pomogą Ci zrobić to szybko i bez zaburzania pracy Twojej firmy. Zajmiemy się stroną logistyczną projektu, w tym kontaktem z dostawcami, wykonawcami i firmami transportowymi. Jeśli masz już własny zespół, wspólnymi siłami zadbamy o to, by wszystko poszło zgodnie z planem.
Ludzie przy stole omawiają projekt

Zarządzanie projektem   

 

Niezależnie od wymaganego poziomu zaangażowania, nasi kierownicy projektu płynnie przekształcą Twoje plany w rzeczywistość.

Doradca i pracownik omawiają projekt

Instalacja Twojego systemu

 

Prawidłowa instalacja systemu oświetleniowego to prawdopodobnie najważniejszy etap każdego projektu. Aby wszystko działało, jak należy, ważne jest, by sprzęt był odpowiednio przygotowany, zainstalowany i dokładnie sprawdzony. Powierzając firmie Philips instalację swojego systemu oświetleniowego, możesz mieć pewność, że będzie on spisywać się zgodnie z oczekiwaniami przez wiele lat.

 

Jest wiele dobrych firm, które poradzą sobie z instalacją Twojego sprzętu, jednak nikt lepiej nie rozumie produktów marki Philips od nas. Dlatego oferujemy także oddzielne pakiety usług instalacyjnych do wszelkiego rodzaju projektów oświetleniowych. Jeśli współpracujesz już z konkretnym wykonawcą usług instalacyjnych, oferujemy profesjonalny i przyjazny nadzór.

Ludzie przy stole omawiają projekt

Integracja i programowanie

 

Gdy potrzeby Twojego projektu wykraczają poza standardowe czynności związane z oświetleniem — chętnie pomożemy. Nasi inżynierowie zintegrują systemy oświetlenia oraz ogrzewania i audio, ekrany wideo i wszelkiego typu inne media. Oferujemy też specjalistyczne wsparcie integracyjne. Możemy np. od podstaw przygotować oprogramowanie sterujące oświetleniem, jeżeli jego producent takowego nie dostarczył.

 

UWAGA: Niektóre usługi mogą być niedostępne w niektórych krajach. Skontaktuj się z lokalnym przedstawicielem firmy Philips.

Przypadki

Pytania?Sugestie?

 

Skontaktuj się z nami chętnie poznamy Twoją opinię!

 

Skontaktuj się z nami