You are now visiting our Global professional lighting website, visit your local website by going to the USA website

Świet(l)ne pomysły
dla Twojego biznesu

Usługi projektowe

Instalacja nowego, luksusowego systemu oświetleniowego może stanowić wyzwanie. Usługi projektowe Philips Lighting pomogą Ci zrobić to szybko i bez zaburzania pracy Twojej firmy. Zajmiemy się stroną logistyczną projektu, w tym kontaktem z dostawcami, wykonawcami i firmami transportowymi. Jeśli masz już własny zespół, wspólnymi siłami zadbamy o to, by wszystko poszło zgodnie z planem.
Ludzie przy stole omawiają projekt

Zarządzanie projektem   

 

Niezależnie od wymaganego poziomu zaangażowania, nasi kierownicy projektu płynnie przekształcą Twoje plany w rzeczywistość.

Doradca i pracownik omawiają projekt

Instalacja Twojego systemu

 

Prawidłowa instalacja systemu oświetleniowego to prawdopodobnie najważniejszy etap każdego projektu. Aby wszystko działało, jak należy, ważne jest, by sprzęt był odpowiednio przygotowany, zainstalowany i dokładnie sprawdzony. Powierzając firmie Philips instalację swojego systemu oświetleniowego, możesz mieć pewność, że będzie on spisywać się zgodnie z oczekiwaniami przez wiele lat.

 

Jest wiele dobrych firm, które poradzą sobie z instalacją Twojego sprzętu, jednak nikt lepiej nie rozumie produktów marki Philips od nas. Dlatego oferujemy także oddzielne pakiety usług instalacyjnych do wszelkiego rodzaju projektów oświetleniowych. Jeśli współpracujesz już z konkretnym wykonawcą usług instalacyjnych, oferujemy profesjonalny i przyjazny nadzór.

Ludzie przy stole omawiają projekt

Integracja i programowanie

 

Gdy potrzeby Twojego projektu wykraczają poza standardowe czynności związane z oświetleniem — chętnie pomożemy. Nasi inżynierowie zintegrują systemy oświetlenia oraz ogrzewania i audio, ekrany wideo i wszelkiego typu inne media. Oferujemy też specjalistyczne wsparcie integracyjne. Możemy np. od podstaw przygotować oprogramowanie sterujące oświetleniem, jeżeli jego producent takowego nie dostarczył.

 

UWAGA: Niektóre usługi mogą być niedostępne w niektórych krajach. Skontaktuj się z lokalnym przedstawicielem firmy Philips.

Przypadki

Kontakt z nami

 

W przypadku pytań biznesowych dotyczących naszych systemów oświetlenia profesjonalnego należy użyć tego formularza

 

Użyj szczegółowego formularza do sformułowania pytań