Więcej marek od

Poznaj

bohaterów

Nieważne ile masz lat - bogate dziedzictwo i magia Disneya poruszają nas wszystkich: dzieci, rodziców i dziadków. Od pierwszej czarno-białej Myszki Miko, do kolorowych przygód współczesnych bohaterów. Niezwykła ekipa bohaterów Disneya wciąż zachwyca publiczność na całym świecie. Do nich dołącza dynamiczny świat superbohaterów Marvela - zaczynając od Spider-Mana.

Auta

 
Zygzak McQueen
Gwiazda filmu "Auta", Zygzak McQueen (numer 95) to pewny siebie debiutant w wyścigach, który uwielbia jeździć coraz szybciej i szybciej. Gdy się nie ściga, spędza wolny czas w Chlodnicy Górskiej ze swoim najlepszym kumplem – Złomkiem.

 

Zobacz lampki

Magiczne Księżniczki Disneya

 
Bella
Bella to zachwycająca piękność z filmu Piękna i Bestia. Marzy o miłości i przygodzie. Wierzy, że w każdym można znaleźć dobro – nawet w Bestii.
 

Zobacz lampki

Disney Aurora

Śpiąca Królewna


Nasza Śpiąca Królewna jest delikatną i kochającą dziewczyną, wychowaną przez trzy wróżki w lesie. Spotyka tam Księcia, jej jedyną prawdziwą miłość.

 

Disney Rapunzel

Roszpunka

 
Roszpunka spędza większość swojego życia w wieży, tylko wybrażając sobie świat na zewnątrz. Poznaje jednak Flynna Ridera, który pomaga jej w końcu spełnić sny.
Disney Cinderella

Kopciuszek

 
Kopciuszek jest bohaterką Disneya, która uważa, że wszystkie jej życzenia się spełnią, jeśli będzie w nie wierzyć. Z pomocą wróżki - jej matki chrzestnej - tak się rzeczywiście staje.

 

Disney Snowwhite

Królewna Śnieżka

 

Najpiękniejsza z królewien Disneya - Królewna Śnieżka - jest życzliwa i delikatna, jej usta czerwone jak róża, a skóra biała niczym śnieg. Pragnie znaleźć swoją jedyną prawdziwą miłość.

 

Słynna para — Miki i Minnie


Myszka Miki

Myszka Miki uwielbia przygody i próbowanie nowych rzeczy. Jednak nawet wtedy, gdy coś nie dzieje się zgodnie z planem, zawsze zachowuje pogodę ducha i przyjacielskie nastawienie wobec każdego.


Myszka Minnie

Myszka Minnie — postać Disneya, która uwielbia modę — ma miłe usposobienie oraz uwielbia śpiewać i tańczyć. Najbardziej na świecie kocha jednak swojego Mikiego.

Najprzyjaźniejszy niedźwiadek

 
Kubuś Puchatek
Kubuś Puchatek jest miłym i ciekawskim niedźwiadkiem. Razem ze swoimi wiernymi przyjaciółmi jest zawsze chętny na przygody w Stumilowym Lesie. Kubuś Puchatek to jeden z najbardziej lubianych bohaterów Disneya i posiadający za sobą długą historię. Dzięki wspomnieniom rodziców sympatia do Kubusia łączy pokolenia i wpływa na zacieśnienie więzi między rodzicem a dzieckiem.

 

Zobacz lampki

Samoloty

 
Dusty
Dusty – gwiazda filmu „Samoloty” – jest zwykłym samolotem o wielkich ambicjach, który jednak boi się wysokści. Z niewielką pomocą przyjaciół wyrusza na przygodę życia, podczas której lata wraz ze swoimi idolami w międzynarodowych zawodach.

 

Zobacz lampki

Disney Planes

Miejska akcja

 
Spider-Man
Po pamiętnym ukąszeniu przez radioaktywnego pająka oraz lekcji na temat wielkiej mocy i odpowiedzialności, Spider-man musi wznieść się na wyższy poziom i stać się wielkim bohaterem. Nastoletni Peter Parker zmaga się zarówno z problemami w szkole, jak i wyjątkowymi wyzwaniami związanymi z byciem superbohaterem. Nick Fury zaprasza Parkera do treningów z organizacją T.A.R.C.Z.A., gdzie alter-ego Petera - Spider-Man - łączy siły z czterema innymi nastoletnimi superbohaterami - Novą, Białym Tygrysem, Power-Manem i Żelazną Pięścią, aby przeżyć przygodę w świecie Marvela!

 

Zobacz lampki

Przyjazne potwory

 
Mike
Niewielki Mike Wazowski jest inteligentnym, dowcipnym, jednookim potworem, który chce spełnić swoje marzenie, aby zostać straszakiem.

 

Zobacz lampki

 
Sulley

James P. Sullivan, a dla przyjaciół po prostu Sulley, chce kontynuować tradycje rodzinne, zostając superstraszakiem. Jednak w głębi serca jest miły i wrażliwy.

Zobacz lampki

Monsters University


© Disney 2015