Więcej marek od

Daj się

zainspirować

Pokój dziecka to centrum jego wszechświata, w którym bawi się, czyta, śpi i marzy. Jest tym wyjątkowym miejscem, w którym dziecko powinno czuć się szczęśliwe i bezpieczne. To właśnie tutaj może ono puścić wodze fantazji, rozwijać się i rosnąć. A oświetlenie może odgrywać ważną rolę w tworzeniu odpowiedniego otoczenia dla dziecka.

Bezpieczeństwo w ciemności z przyjacielem przy łóżku

 

 

Małe dzieci (a także niektórzy dorośli) często boją się ciemności. Leżąc wieczorem w łóżku, zastanawiają się, co skrywa się pod łóżkiem, za drzwiami lub w szafie.

Chcesz, aby czuły się bezpiecznie, spokojnie i pewnie po wyłączeniu głównych świateł. Obecność przyjaznych bohaterów takich jak Mike, Sulley, Miki i Minnie, w postaci lampek SoftPal jest na to doskonałym sposobem.

Rzucają tylko tyle światła, aby zapewnić poczucie bezpieczeństwa.
Wieczorem pobudzają wyobraźnię, aby przywołać magię i przyjaźń obecne w świecie Disneya i zapewnić dzieciom bezpieczeństwo.
Jeśli dzieci obudzą się w nocy, ich przyjaciel SoftPal będzie cały czas przy nich, aby je chronić.
To bohaterowie, których dzieci znają i kochają.


Aby również dorośli mogli spać spokojnie, wszystkie lampki SoftPal są całkowicie bezpieczne.

 

Nie mają ostrych krawędzi, gorących powierzchni ani małych części, które mogłyby się oderwać. Nie mają również żadnych przewodów, które mogłyby się przerwać, ani otworów, które mogłyby badać małe paluszki. Nie zawierają bisfenolu A i są całkowicie nietoksyczne, nawet w przypadku pogryzienia.

 

Odkryj

Baśniowy świat podczas zabawy

 

Dzieci żyją w świecie fantazji. Ich pokój jest miejscem zabaw, w którym powinny czuć inspirację do zabawy i przeżywania własnych przygód. Zabawki pomagają w wymyślaniu historii, jednak oświetlenie pomaga tchnąć życie w wymyślony świat.

• Oświetlenie Imaginative Lighting sprawi, że pokój dziecka stanie się wyjątkowy, a wszystkie dzieci zawsze będą chciały się tam bawić.
• Przez pomalowanie pokoju dziecka światłem i kolorami można stworzyć nastrój, który zainspiruje jego wyobraźnię.
• Oświetlenie Imaginative Lighting może sprawić, że pokój dziecka stanie wyjątkowym miejscem, w którym dziecko będzie chciało przebywać.
• Oświetlenie to pozwala dzieciom bezpiecznie wędrować wszędzie tam, dokąd zabierze ich wyobraźnia — a zabawki też mogą zabrać się w tę podróż.

 

Odkryj

Bajka światłem pisana

 

Czas opowieści na noc bywa najcenniejszym momentem dnia - jest on unikalną okazją na nawiązanie więzi z dzieckiem dzięki podzieleniu się z nim historią.

• Pomoga on zapasjonować dzieci czytaniem i poprawić ich umiejętność czytania.
• Zachęca je do podchodzenia do wszystkiego bardziej kreatywnie.
• HIstorie inspirują do ciekawej zabawy, powagając połączyć ich własny świat z tym bajkowym.

Specjalne oświetlenie w dziecięcej sypialni może sprawić, że ten moment będzie jeszcze bardziej wyjątkowy i inspirujący, stwarzając idealną atmosferę. Z oświetleniem Philips historie ożywają i zawsze się dobrze kończą.

 

Odkryj


© Disney 2015