Więcej marek od

Poznaj wszystkie postacie na naszych lampkach Disneya

Niech pada śnieg


Walt Disney Animation Studios prezentuje film „Kraina lodu” (ang. Frozen) — przygodową epicką opowieść z elementami komedii. Gdy zgodnie z przepowiednią królestwo zostaje uwięzione w wiecznej zimie, Anna, młoda kobieta marząca o lepszym życiu, i Kristoff, odważny mężczyzna z gór, razem wyruszają w swoją największą podróż, aby znaleźć Królową Śniegu i położyć kres jej lodowej klątwie. Napotykając po drodze przeszkody wielkie jak Mount Everest, mistyczne stwory i magię na każdym kroku, Anna i Kristoff walczą z żywiołami w wyścigu, w którym nagrodą będzie ocalenie królestwa przed zagładą.

Anna

 
Anna ma więcej odwagi niż wdzięku i czasami działa, zanim zdąży pomyśleć. Jednak jest również najbardziej optymistyczną i opiekuńczą osobą, jaką kiedykolwiek spotkasz. Anna niczego się nie boi, nigdy się nie poddaje i z wielką wiarą walczy o osoby, które kocha. Szczególnie o swoją siostrę Elsę.

Elsa

 
Szlachetna, królewska, z odrobiną rezerwy — i od urodzenia z piękną, ale niebezpieczną mocą. Elsa może tworzyć lód i śnieg, a potem używać ich do budowania wspaniałych rzeczy. Gdyby tylko potrafiła kontrolować swoje emocje wyzwalające tę moc...

Olaf

 
Olaf lubi cieplutkie uściski. Stworzony przy użyciu magicznej mocy Elsy, jest najprzyjaźniejszym bałwankiem, który może towarzyszyć Ci w podróży po górach nad Arendelle.
Disney Frozen video

Odjazdowe Auta

 
Zygzak McQueen
Gwiazda filmu „Auta”, Zygzak McQueen (numer 95) to pewny siebie debiutant w wyścigach, który uwielbia jeździć coraz szybciej i szybciej. Gdy się nie ściga, spędza wolny czas w Chłodnicy Górskiej ze swoim najlepszym kumplem, Złomkiem.

 

Zobacz lampki

Śliczne księżniczki Disneya

 
Ariel
Ariel jest niezależną i stanowczą małą syrenką, która spędza czas, śpiewając i marząc, jednak jest w stanie zaryzykować wszystko dla prawdziwej miłości.

 

Zobacz lampki

Disney Princesses video

 
Bella
Bella to czarująca piękność z filmu „Piękna i Bestia”. Marzy o miłości i przygodach oraz wierzy, że dobro jest w każdym — nawet w Bestii.

 

Zobacz lampki

Disney Aurora

Aurora


Śpiąca piękność Aurora jest delikatną i kochającą dziewczyną wychowaną przez trzy wróżki w lesie, w którym spotka Księcia — jej jedyną, prawdziwą miłość.

 

Disney Rapunzel

Roszpunka

 
W filmie „Zaplątani” Roszpunka spędza większość swojego życia w wieży, wyobrażając sobie świat na zewnątrz. Dzieje się tak do czasu, gdy poznaje Flynna Ridera, który pomaga jej urzeczywistnić marzenia.
Disney Cinderella

Kopciuszek

 
Kopciuszek jest dobra dla wszystkich i wierzy, że jej marzenia się spełnią, jeśli będzie w nie naprawdę wierzyła. Dzięki pomocy dobrej wróżki tak się właśnie dzieje.

 

Disney Snowwhite

Śnieżka

 

Śnieżka to najpiękniejsza ze wszystkich księżniczek Disneya, która pragnie znaleźć swoją prawdziwą miłość. Jest uprzejma i łagodna, jej usta są czerwone niczym róża, a skóra biała jak śnieg.

 

Zakochani na zawsze

 
Mickey
Myszka Miki uwielbia przygody i próbowanie nowych rzeczy. Jednak nawet wtedy, gdy coś nie dzieje się zgodnie z planem, zawsze zachowuje pogodę ducha i przyjacielskie nastawienie wobec każdego.

 

Zobacz lampki

 
Minnie
Myszka Minnie — postać Disneya, która uwielbia modę — ma miłe usposobienie oraz uwielbia śpiewać i tańczyć. Najbardziej na świecie kocha jednak swojego Mikiego.

 

Zobacz lampki

Najbardziej przyjazny miś

 

Kubuś Puchatek
Kubuś Puchatek jest łagodnym i ciekawskim misiem, który wraz ze swymi lojalnymi przyjaciółmi ma zawsze mnóstwo przygód w Stumilowym Lesie. Kubuś jest jedną z najbardziej uwielbianych postaci Disneya i niesie ze sobą bogatą historię. Dzięki nostalgicznym wspomnieniom rodziców Puchatek pomaga tworzyć wyjątkową więź pomiędzy rodzicami i dziećmi.

 

Zobacz lampki

Skoki wśród dachów miasta

 
Spider-Man
Po brzemiennym w skutki ugryzieniu przez radioaktywnego pająka i ważnej lekcji dotyczącej wielkiej władzy i wielkiej odpowiedzialności Spider-Man musi wnieść się o poziom wyżej i w maksymalny sposób wykorzystać swoje możliwości.

Nastolatek Peter Parker radzi sobie z wyzwaniami stojącymi przed uczniem szkoły średniej oraz nadzwyczajnymi zadaniami, którym może podołać tylko superbohater. Nick Fury zaprasza Parkera na szkolenie organizacji S.H.I.E.L.D., gdzie czeka już na niego czterech innych nastoletnich superbohaterów: Nova, White Tiger, Power Man i Iron Fist. Alter ego Petera, czyli Spider-Man, połączy z nimi siły, aby przeżywać przygody w całym świecie Marvel Universe!

 

Zobacz lampki

Przyjazne potwory

Mike
Niewielki Mike Wazowski jest inteligentnym, dowcipnym, jednookim potworem, który chce spełnić swoje marzenie, aby zostać straszakiem.

 

 

Zobacz lampki

Sulley
James P. Sullivan, a dla przyjaciół po prostu Sulley, chce kontynuować tradycje rodzinne, zostając superstraszakiem. Jednak w głębi serca jest miły i wrażliwy.

 

Zobacz lampki

Monsters University

Drużyna superbohaterów

 

To najważniejsi superbohaterowie Marvela, którzy jednoczą się w walce z wrogami niemożliwymi do pokonania przez pojedynczego superbohatera. Avengers to najbardziej prestiżowa i najpotężniejsza grupa superbohaterów, której członkowie zostali starannie wybrani spośród superistot, wielbicieli przygód i strażników praworządności. Poświęcili się ochronie naszej planety przed zagrożeniami pozostającymi poza zasięgiem tradycyjnych organów sprawiedliwości.

 

Zobacz lampki

© Disney 2015