Więcej marek od

Daj się zainspirować lampkom do pokoju dziecięcego

Niech lampka SleepTime Mickey pomoże Ci w porze snu

 
Czas to dla małych dzieci pojęcie niejasne. Rodzice czasami nie mogą sprawić, aby dziecko spało przez całą noc. Firma Philips wie, jak ważny jest spokojny sen w nocy oraz jak cenny jest dobrze przemyślany, ustalony porządek czynności związanych z kładzeniem się spać. Dlatego stworzyliśmy lampkę, która pomoże Ci uporać się ze wszystkimi problemami związanymi z porą snu.

 

Dowiedz się więcej

Pozwól, aby lampka z ulubionym bohaterem dziecka, rozświetliła jego wyobraźnię

 
Rozświetl wyobraźnię i sypialnię dziecka dzięki inspirującemu oświetleniu do sypialni firmy Philips. Pobudź fantazję dzieci i pozwól im wkroczyć do świata przygód z bohaterami, takimi jak Spider-Man, Hulk, Kapitan Ameryka, Iron Man… Zobacz, jak zwykły strumień światła tworzy świat nieograniczonych możliwości.

 

Dowiedz się więcej

Odkryj, jak światło może pobudzić wyobraźnię i uatrakcyjnić czas zabawy

 
Sypialnia dziecka to jego bezpieczna przystań do zabawy. To miejsce, w którym spełniają się marzenia. Bardzo ważne jest, aby zawsze była w nim zachowana równowaga. Kluczowym jej elementem może być światło. Dzięki niemu w nocy dziecko czuje się bezpiecznie, a jego sypialnia staje się również inspiracją dla wyobraźni. Zobacz, jak specjalna linia oświetlenia do sypialni dziecięcych firmy Philips łączy te elementy.

 

Dowiedz się więcej

© Disney 2015