Więcej marek od

Odkryj nasze lampki Disney i Marvel dla dzieci

Lampki SoftPal


Poznaj lampki SoftPal: to nasi bezpieczni, miękcy mali przyjaciele do przytulania świecący w ciemności. Rozjaśniają mrok i zwiększają poczucie bezpieczeństwa dziecka w nocy. Można ich również zabrać na nocną wyprawę do łazienki.

Sympatyczni bohaterowie

Przywitaj się z naszymi bohaterami — oto Myszka Miki, Myszka Minnie i Kubuś Puchatek. Będą pilnować dziecka w nocy, siedząc wygodnie przy łóżku. Nieco większe postacie będą delikatnie rozjaśniać ciemność. A kiedy przyjdzie czas na wieczorną bajkę, mogą umościć się obok Ciebie, łagodnie oświetlając strony pełne przygód. Można je bezpiecznie nosić przy sobie, a potem łatwo naładować, umieszczając na podstawie.


Nowi bohaterowie na baterie

Poznaj także nowych przyjaciół: oto Olaf, Sofia, Elsa i zawsze odważny Spider-Man. Przenośne lampki, które można przytulać, nosić ze sobą i którymi można się bawić. Wyprodukowanie z miękkiego silikonowego materiału nadającego się do ściskania. Lampki używają baterii, a po 5 minutach wyłączają się automatycznie w celu zaoszczędzenia energii.
 

SleepTime Mickey

 
Czy znasz już naszego nowego przyjaciela, lampkę SleepTime Mickey? To lampa pokazująca, kiedy jest noc. Zapalenie się przycisku z księżycem na brzuszku oznacza, że czas iść spać. Z kolei gdy zaświeci się przycisk ze słońcem, czas rozpocząć dzień.

Po delikatnym naciśnięciu główki lampka SleepTime Mickey zacznie świecić ciepłym światłem, przy którym można się bawić lub czytać bajkę na dobranoc. Ta prosta i przyjemna w użyciu lampka to idealne towarzystwo w sypialni.

 

Zobacz lampkę   Więcej informacji
 

Śpisz, marząc o podróżach do bajkowych miejsc lub rycerskich przygodach…


Jednak zawsze przychodzi moment, kiedy trzeba wyjść z łóżka. Żeby na chwilę odwiedzić w nocy łazienkę. Albo żeby wstać i zacząć nowy dzień.

Do automatycznego zapalenia lampek nocnych z czujnikiem firmy Philips wystarczy prosty ruch, na przykład przejście koło nich. Lampki łagodnie rozjaśniają ciemność swoim ciepłym białym światłem. A dzięki systemowi zasilania bateryjnego można umieścić je w dowolnym miejscu.


Zobacz lampki

Lampy wiszące

 

Eleganckie oświetlenie wiszące firmy Philips w uroczy sposób pobudza dziecięcą wyobraźnię. Znane postacie z filmów Disneya i Marvela rzucają na ściany cienie w ciekawych kształtach, tworząc magiczną atmosferę, w której można odgrywać marzenia i fantazje.

Zobacz lampki

Projektory i lampki
nocne 2 w 1


Wyśnij własną historię z postaciami z filmów Disneya lub Marvela na suficie. Dzięki tym fantastycznym lampkom nocnym i projektorom 2 w 1 w każdym pokoju zagości magia. Włącz uspokajającą lampkę nocną lub użyj projektora obrazu i jednego z trzech kółeczek, aby wyświetlać różne sceny z bohaterami Disneya lub Marvela. A potem połóż się, spójrz w górę i przenieś się w krainę kolorowych snów.

Zobacz lampki

Lampy ścienne i sufitowe

 
Wypełnij pokój dziecka światłem i kolorami dzięki tym prostym, bezpiecznym i wesołym lampom ściennym i sufitowym. Wzornictwo lamp i umieszczeni na nich bohaterowie prezentują się naprawdę atrakcyjnie i doskonale pasują do pokoju każdego dziecka.

 

Zobacz lampki

Latarki

 
Każdy poszukiwacz przygód i marzyciel czasami potrzebuje przewodnika. Te latarki w kształcie uroczych, małych postaci pomogą im odnaleźć drogę w ciemności, aby przygody mogły stać się jeszcze bardziej niesamowite.

 

Zobacz lampki

Projektory i latarki 2 w 1


Projektor i latarka firmy Philips z postaciami z filmów Disneya zachwyci Twoje dziecko i opowie mu magiczną historię. Użyj kółeczek, aby wyświetlić kolorowe i zabawne sceny na ścianie, lub skorzystaj z latarki, która pokaże drogę w ciemności.

Zobacz lampki

Lampki nocne


Słuchaj bajek na dobranoc wraz z ulubionymi postaciami z filmów Disneya umieszczonymi na uroczych, kolorowych lampkach nocnych. Wybierz lampki LED na baterie lub zasilane prądem elektrycznym. Ich łagodne światło i bezpieczne, przyjazne dzieciom przełączniki sprawią, że doskonale sprawdzą się one w każdej dziecięcej sypialni.

Zobacz lampki

Lampy biurkowe


Ten, kto powiedział, że odrabianie lekcji nie może być dobrą zabawą, prawdopodobnie nie widział naszych nowych dziecięcych lampek biurkowych. Różne postacie rzucają chłodne białe światło — idealne, aby skoncentrować się podczas odrabiania lekcji. Przyjazne dla środowiska i odporne na uszkodzenia. Elastyczne elementy lampki ułatwiają ustawienie jej w wybranym położeniu.

Zobacz lampki


© Disney 2015