Więcej marek od

Rzucamy nowe światło
na oświetlenie pokoju dziecięcego


Pomysły związane z dekoracyjnym i pobudzającym wyobraźnię oświetleniem do pokoju dziecięcego

 

Urządzenie pokoju dziecięcego polega na stworzeniu miejsca, w którym dzieci nie tylko będą się czuć bezpiecznie — to miejsce faktycznie ma być bezpieczne. Jednak wypracowanie idealnej równowagi między bezpieczeństwem i sypialnią marzeń Twojego dziecka może stanowić spore wyzwanie. Dlatego firma Philips stworzyła specjalną linię lampek do dziecięcych sypialni, które są nie tylko ozdobne i atrakcyjne, ale również całkowicie bezpieczne. Dzieci mogą brać je do rąk i bawić się nimi.

Decoration

Oświetlamy drogę do krainy ich marzeń

Sypialnia w dzień, magiczne królestwo w nocy! Z niewielką pomocą zespołu firmy Philips zajmującego się technologią LED grupa odważnych superbohaterów, pięknych księżniczek Disneya i innych przyjacielskich postaci rozświetli pokój Twojego dziecka i ożywi opowiadane historie. Dzięki temu czas zabawy będzie weselszy, a kładzenie dziecka do łóżka o wiele prostsze.

Zabawne latarki

Kolorowe latarki firmy Philips dla dzieci dotrzymują maluchom towarzystwa podczas nocnych podróży. Latarki są proste w użyciu i mają kształt przystosowany do wygodnego trzymania przez małe rączki. Zaprojektowaliśmy je tak, aby idealnie mieściły się w kieszeni piżamy dziecka.
get-inspired-stir-up-thumb-01
Uspokajające lampki stołowe
Kto lepiej uspokoi dziecko niż ulubiony superbohater lub księżniczka Disneya, którzy będą opiekować się nim podczas czytania bajek? Czy to projektor? Czy to lampka nocna? Jedno i drugie!


Kto powiedział, że bajki na dobranoc muszą być czytane z książki? Zaskocz swoje dzieci i spraw, że historie będą jeszcze bardziej ekscytujące dzięki połączeniu lampki nocnej dla dzieci i projektora firmy Philips.

Przede wszystkim bezpieczeństwo!
Jeśli chodzi o bezpieczeństwo dziecka, nie istnieje pojęcie przesady.
Przynajmniej my tak uważamy. Dlatego lampki dla dzieci firmy Philips są:
Bezpiecznie pod kołdrą z lampkami SoftPal
Lampki SoftPal to przenośni, świecący przyjaciele, którzy swoim łagodnym i przyjaznym blaskiem pomagają dziecku czuć się bezpiecznie w nocy, rozjaśniają ciemności i wypędzają potwory. Bezpieczne, miękkie lampki SoftPal to idealni towarzysze Twojego dziecka w podróży do krainy snu. Można je przytulać, ściskać i nosić ze sobą.
1. produkowane z bezpiecznych materiałów,
2. trwałe,
3. w razie potrzeby dostarczane z dodatkowo wzmocnionym przewodem zasilającym,
4. zawsze chłodne w dotyku dzięki technologii oświetleniowej LED,
5. zgodne z najbardziej restrykcyjnymi normami bezpieczeństwa.

Popularne produkty

© Disney 2015