Więcej marek od

Rozświetl czas zabawy dzięki lampkom do pokoju dziecka

Nasze oświetlenie z bohaterami
rozbudzi dziecięcą wyobraźnię


Jako rodzice wiemy, jak ważne jest pobudzanie wyobraźni naszych dzieci. Wygląda jednak na to, że nie ma zbyt wiele miejsca na kreatywność niepowiązaną z produktywnością. Dom to chyba jedyne miejsce, w którym dzieci mogą naprawdę urzeczywistniać swoje fantazje — w zaciszu swojej sypialni. Tak naprawdę dzieci nie potrzebują wiele, aby uruchomić swoją wyobraźnię. Zwykły strumień światła wystarczy, aby zabrać dziecko do całkiem nowego świata… Firma Philips nie tylko produkuje oświetlenie do sypialni dziecka — w ten sposób tworzymy również portale dla dziecięcej wyobraźni.

Play Time

Kto jest ulubionym bohaterem Twojego dziecka?


Spider-Man, Hulk, Kapitan Ameryka, Iron Man… Dla dzieci to niezwykle ciekawi bohaterowie, którzy nie tylko ożywają na wielkim ekranie, ale także — co nawet ważniejsze — w ich wyobraźni. Sypialnia to wrota do wyobraźni, przez które można wkroczyć do świata nieograniczonych możliwości i przygód. To miejsce, w którym dziecko może być sobą i urzeczywistniać wszystkie swoje fantazje.
 

Istotna rola oświetlenia dziecięcej sypialni

Oświetlenie odgrywa tu ważną rolę. Zwykły strumień światła na ścianie lub wyświetlony wizerunek ulubionego bohatera to iskra, która może rozpalić dziecięcą wyobraźnię. Dlatego tyle pracy wkładamy w oświetlenie przeznaczone do dziecięcych sypialni — wiemy, czego może dokonać jedna lampka.

Przede wszystkim bezpieczeństwo

Używamy materiałów bezpiecznych dla dzieci, takich jak drewno i nietoksyczne farby, a nasze produkty nigdy nie mają ostrych krawędzi. Ponadto we wszystkich naszych lampkach dla dzieci stosujemy źródła światła LED, które są chłodne w dotyku, energooszczędne i trwałe.
get-inspired-decorative-thumb-01

Nasza kolekcja oświetlenia do sypialni dziecka z bohaterami

Czy Twój syn lub córka kocha przemykającego po pajęczynie Spider-Mana? Czy Twoje dzieci są fanami serii Avengers? Nasze lampy wiszące i stołowe z żywymi obrazami bohaterów, takich jak Spider-Man czy Avengers, sprawiają, że sufit i ściany stają się bardziej atrakcyjne i kolorowe, a ich wytrzymała, zaokrąglona konstrukcja jest całkowicie bezpieczna dla małych, ciekawskich rączek.
Zawsze jednak należy pamiętać, że bez względu na to, jak bardzo dziecko kocha Spider-Mana lub bohaterów Avengers, dwoje najważniejszych bohaterów w życiu dziecka to rodzice.

Popularne produkty

© Disney 2015