Więcej marek od

Spraw, aby Twoje dziecko
przespało całą noc

Czy Twoje dziecko budzi się zbyt wcześnie?
Dzięki lampce SleepTime Mickey możesz zapomnieć o problemach ze snem

 

Jesteś młodym rodzicem? Jeśli tak, prawdopodobnie koncentrujesz się na jednym celu: jak sprawić, aby Twoje dziecko przespało całą noc. Niestety 46% niemowląt ma problemy ze snem i chce zbyt wcześnie wyjść z łóżeczka. Firma Philips zdaje sobie sprawę, że usypianie dziecka nie jest takie proste. Dlatego stworzyliśmy lampkę SleepTime Mickey — inteligentne urządzenie, które pomoże Twojemu dziecko zasnąć i bez problemu przespać noc.

get-inspired-sleep-thumb-01

Problemy ze snem u dzieci


Istnieje wiele przyczyn, które czasem powodują, że Twoje dziecko wstaje wcześnie. Może jest chore, gwałtownie rośnie, wciąż przyzwyczaja się do spania w „dużym łóżku”... Dziecko, które regularnie wstaje zbyt wcześnie, może jednak potrzebować pomocy w zrozumieniu pojęcia czasu.

Dzieci i pojęcie czasu


„Pójdziemy jutro”, „Po drzemce”, „Zaczekaj chwilę”… — małym dzieciom trudno jest zrozumieć te informacje. Tak naprawdę, jeśli dziecko jest młodsze niż 4 lata, równie dobrze możesz do niego mówić po chińsku. W przypadku małych dzieci czas jest pojęciem niejasnym. Dopiero dzieci w wieku około 6 lat zaczynają skutecznie zarządzać małą częścią swojego planu dnia. Mówiąc inaczej, małe dzieci wstają, kiedy chcą, ponieważ nie jest dla nich jasne, kiedy mogą już wstać z łóżka. W końcu nie znają się jeszcze na zegarku.

SleepTime Mickey


Mimo że zrozumienie pojęcia czasu jeszcze trochę potrwa, pomaganie dziecku w zorientowaniu się, kiedy może wstać z łóżka, wcale nie musi być trudne. Wszystko, czego potrzebuje dziecko w nocy, to punkt odniesienia. A lampka SleepTime Mickey chętnie Ci pomoże!

 

get-inspired-sleep-thumb-02
get-inspired-sleep-thumb-03
get-inspired-sleep-thumb-04

Idealna pomoc podczas snu
Lampka SleepTime Mickey to idealne rozwiązanie, które pomoże Twojemu dziecku dostosować się do różnych pór nocy i dnia:

  • Skorzystaj z prostego interfejsu, aby ustawić zegarek lampki Mickey na godzinę, o której dziecko ma wstać i rozpocząć dzień.

 

  • Wieczorem prawy przycisk na brzuszki lampki Mickey świeci się i pokazuje księżyc. Powiedz dziecku, że jeśli widzi księżyc, powinno zostać w łóżku.

 

  • Gdy można już wstać z łóżka, lewy przycisk na brzuszku lampki Mickey świeci się i pokazuje słońce.

 

Jeszcze nie czas na sen? Wystarczy nacisnąć główkę lampki SleepTime Mickey, aby zaświeciła ciepłym białym światłem, przy którym można przeczytać dziecku bajkę na dobranoc.

Produkt zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie
Firma Philips dba o bezpieczeństwo Twojego dziecka. Dlatego dołożyliśmy wszelkich starań, aby dziecko mogło absolutnie bezpiecznie dotykać naszej lampki nocnej SleepTime Mickey i bawić się nią. Lampka SleepTime Mickey jest:

- trwała i odporna na upadki;

- zawsze chłodna w dotyku dzięki technologii oświetleniowej LED;

- zabezpieczona przez dziećmi (Twoje dziecko nie może przypadkowo zmienić ustawień, ponieważ elementy sterujące znajdują się na spodzie lampki).

 

 

 Ciesz się dodatkową godziną drzemki!

Popularne produkty

© Disney 2015