Więcej marek od

Disney & Marvel
Wiodące lampki

Razem z jego ulubionymi przyjaciółmi ze świata Disneya, Twoje dziecko może przeżyć ekscytujące przygody ze światłem i kolorem w kreatywny i magiczny sposób lub też po prostu słodko spać. Teraz może także wyruszyć w miasto razem z bohaterem Marvela - Spider-Manem.

Lampy wiszące

 
Zestaw słynnych bohaterów Disneya i Marvela może stworzyć zabawne wzory i cienie na ścianie, kreując magiczną atmosferę, w której pobudza się wyobraźnia i urzeczywistniają marzenia.

 

Zobacz lampki

Lampki nocne i projektory

 
Z tymi kontrolowanymi za pomocą wykrywacza ruchu nocnymi lampkami Twoje dziecko nigdy nie będzie już same w nocy. Wystarczy ruch dłoni, aby te lampki włączyły się, zapewniając komfort i poczucie bezpieczeństwa Twojemu maleństwu dzięki ciepłemu światłu i jego ulubionemu bohaterowi.

Stwórz opowieści ze świata Disneya i Marvela na suficie za pomocą tych niezwykłych lampek nocnych i projektorów 2w1. Wybierz między komfortowym nocnym światłem a obrazem projektora i włączeniem jednego z trzech kółek filmowych, aby wyświetlić różne bajkowe sceny. Połóż się, spójrz w górę i odpłyń do świata kolorowych snów.

 

Zobacz lampki

Lampy ścienne i sufitowe

 
Wypełnij sypialnię swojego dziecka światłem i kolorem dzięki tym prostym, bezpiecznym i zabawnym lampom. Bohaterowie wspaniale dopasowują się do dziecięcego pokoju.

 

Zobacz lampki

Latarki

 
Każdy poszukiwacz przygód lub marzyciel czasem potrzebuje przewodnika. Te zgrabne, małe latarki pomogą mu znaleźć drogę w ciemności, aby przygoda stała się jeszcze wspanialszą.

 

Zobacz lampki

Lampki stołowe

 
Podziel się swoimi opowieściami na dobranoc z ulubionymi bohaterami Disneya widocznymi na tych kolorowych lampkach stołowych. Miękkie światło LED i bezpieczne, przyjazne dzieciom przełączniki sprawiają, że są to perfekcyjni kompani do snu.

 

Zobacz lampki

Lampki SoftPal

 
Lampki SoftPal przez całą noc rzucają przyjemną poświatę, sprawiając, że ciemność znika. Zapewniają dzieciom poczucie bezpieczeństwa w nocy — nawet podczas podróży do łazienki. Są bezpieczne, miękkie, można je przytulać i nosić ze sobą.

 

Zobacz lampki


© Disney 2015