Więcej marek od

Philips i Disney

nasza historia

Wszyscy uwielbiają wspaniałe opowieści, a Disney tworzy je już od 90 lat. Firma Philips produkuje oświetlenie jeszcze dłużej. Zarówno Disney, jak i Philips mają tę samą wizję i skupiają się na zadowoleniu i poprawie jakości życia klientów. Współpracując, możemy w odniesieniu do dzieci wizję tę zrealizować w szczególny i magiczny sposób. Możemy pomóc zmienić ich pokoje w inspirujące miejsca zachęcające do czytania, spania, zabawy i snu dzięki oświetleniu Imaginative Lighting.

Wyjątkowe partnerstwo


Jako rodzic wiesz, jak żywa i niezwykła może być wyobraźnia dziecka. To właśnie jego sypialnia jest miejscem, w którym może to pokazać. Dzięki połączeniu doświadczenia i innowacji firmy Philips z magicznym światem opowieści Disneya oświetlenie Imaginative Lighting pozwala zmienić sypialnię w bajkową krainę.

 

Może ono pobudzić wyobraźnię oraz sprawić, że najważniejsze chwile będę jeszcze piękniejsze, a codzienne czynności ciekawsze. Ponadto opowieści na dobranoc staną się jeszcze bardziej zachwycające i poruszające. To rozwiązanie pomoże również zapewnić dzieciom większe poczucie bezpieczeństwa w nocy, lepszy sen i lepszy nastrój po przebudzeniu.

 

Razem możemy tworzyć fantastyczne wspomnienia dzięki fascynującemu, dynamicznemu i interaktywnemu oświetleniu, z którego może bezpiecznie korzystać cała rodzina.

Wyjątkowa seria produktów oświetleniowych

 
Firmy Philips i Disney opracowały rozwiązania oświetleniowe na każdą część dnia dla Ciebie i Twojego dziecka. Oświetlenie Imaginative Lighting pozwala dzieciom w wyjątkowy sposób wchodzić w interakcje z ulubionymi bohaterami i opowieściami z filmów Disneya.

Lampki LivingColors i Candle mogą pomóc dzieciom w tworzeniu własnych światów i opowieści za pomocą światła. Uniwersalne lampki SoftPal uspokajają dzieci, zapewniają im poczucie bezpieczeństwa i pomagają zapaść w spokojny sen.

Z bogatym wyborem lampek, dzieci mogą zmienić swoją sypialnię w wyjątkowe miejsce, gdzie wyobraźnia nie ma ograniczeń. Teraz także bohaterowie Marvel stają się częścią tego świata, poczynając od słynnego Spider-Mana.

 

Odkryj


© Disney 2015