Jesteś teraz w witrynie Philips lighting. Dostępna jest zlokalizowana wersja w Twoim języku.
Sugestie
  LED-Lighting-for-the-home

  Oświetlenie LED dla domu

   

  Zaproś jasność i ciepło naturalnego światła słonecznego do swojego domu i poznaj świat oświetlenia LED firmy Philips. Teraz produkty, wskazówki, pomysły i porady ze świata innowacji LED są na wyciągnięcie ręki. Oświetlenie ogólne lub odpowiednio rozmieszczone reflektory punktowe mogą wnieść do wnętrza ciepły, naturalny blask, podczas gdy właściwie rozmieszczone oświetlenie zewnętrzne może nadać dodatkowy wymiar ogrodowi.  Skorzystaj z możliwości, jakie daje kontrast, i przekonaj się, w jaki sposób oświetlenie może nadać wyraźny rys estetyczny przestrzeniom w domu i wokół niego. Energooszczędne produkty LED firmy Philips mają dużą moc i zapewniają ciepłe światło — to rewolucyjne rozwiązanie dla nowoczesnego domu.

  Professional-Lighting

  Profesjonalne oświetlenie

   

  Zmień wygląd swojego otoczenia za pomocą światła. Dzięki technologii LED praca staje się bardziej wydajna, poprawia się samopoczucie, a klienci mogą korzystać z lepszej obsługi. Stwórz przyjemne, sprzyjające produktywności miejsce pracy, korzystając z elastycznych rozwiązań oświetleniowych LED. Podkreśl jakość towaru, oświetlając go białymi reflektorami punktowymi LED. Przyciągnij wzrok klientów z daleka, instalując reflektory LED na zewnątrz obiektów. Masz nieskończone możliwości.

  Nasze dążenie do poprawy jakości życia poprzez światło pozwoliło nam stać się pionierami w zakresie energooszczędnych rozwiązań, które poprawiają samopoczucie i pomagają wprowadzać śmiałe wizje w życie. Uwielbiamy dzielić się naszą wiedzą specjalistyczną — zapoznaj się z naszą stroną i dowiedz się, w jaki sposób możesz ulepszyć świat wokół siebie. 

  Automotive-Lighting

  Oświetlenie samochodowe

   

  Światło pozwala zwiększyć bezpieczeństwo i komfort na drodze. Innowacyjne rozwiązania LED sprawiają, że światła pojazdu świecą jaśniej, nie powodując niebezpiecznego efektu oślepiania. Lampy ksenonowe przecinają ciemność, poprawiając widoczność w nocy.  Światła do jazdy dziennej oraz wewnętrzne żarówki tworzą miłą atmosferę, która poprawia komfort, nie rozpraszając uwagi kierowcy.

  Współpracujemy z dostawcami z całego świata, aby stworzyć oświetlenie samochodowe, które zwiększa bezpieczeństwo na drodze i nadaje pojazdom stylowy wygląd. Oszczędzając energię, zmniejszając liczbę niezbędnych czynności konserwacyjnych i poprawiając widoczność, pomagamy dostawcom i kierowcom iść naprzód. Przejdź dalej, aby dowiedzieć się, jak wybrać najlepsze oświetlenie.

  Odkryj produkty Lumileds

  Jasne, skupione światło, długi okres eksploatacji, żywe kolory, które nadają nowy wymiar projektom oświetleniowym — nasze supernowoczesne oświetlenie LED oferuje nieograniczone możliwości ulepszania produktów i oczarowywania klientów. Produkty Lumileds pozwalają także oszczędzać pieniądze, ponieważ nasze energooszczędne moduły zmniejszają złożoność projektów, obniżając koszty montażu. Współpracowaliśmy z producentami oryginalnego wyposażenia (OEM) z całego świata, aby stworzyć produkty LED, które sprawdzą się w najbardziej wymagających zastosowaniach. Na naszej stronie znajdziesz wszystkie niezbędne informacje na temat oświetlenia LED poparte naszą bogatą wiedzą specjalistyczną.