Więcej marek od

Disney Oprawa wisząca

Mickey Mouse, niebieski 717583016 Znajdź podobne produkty
Disney
 • Włącz wyobraźnię

  71758/30/16
  Aby uzyskać więcej informacji, pobierz: <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/7/717583016/717583016_elr_.pdf" target="_blank">etykieta energetyczna</a>
  Aby uzyskać więcej informacji, pobierz: etykieta energetyczna

  Disney

  Oprawa wisząca

  71758/30/16 Znajdź podobne produkty

  Chłopcy pokochają tę opracowaną przez firmy Philips i Disney wspaniałą oprawę wiszącą z Myszką Miki. Charakterystyczne, natychmiast rozpoznawalne uszy w wyrazistych kolorach wprowadzają zabawny akcent do pokoju, w którym dziecko może dobrze się bawić i dobrze się czuć. Zobacz wszystkie korzyści

  Sugerowana cena detaliczna: 179 zł

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Włącz wyobraźnię

 • Dla dzieci

  Dla dzieci

  Ta opracowana przez firmy Philips i Disney lampa do pokoju dziecka pozwoli stworzyć przestrzeń, w której dzieci będą mogły robić to, co lubią najbardziej, czyli bawić się i rozwijać swoją kreatywność! Miejsce, w którym dzieci mogą się uczyć, bawić i spać w towarzystwie ulubionych bohaterów filmów Disneya. Produkt został zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie dzieci.

 • Idealna do oświetlenia ogólnego

  Idealna do oświetlenia ogólnego

  Ta opracowana przez firmy Philips i Disney lampa do pokoju dziecka stanowi doskonały element dekoracyjny, który tworzy krąg światła. Zapewnia idealne oświetlenie podczas codziennych czynności wykonywanych przez dziecko.

 • Regulacja wysokości podczas instalacji

  Oprawa jest wyposażona w długie przewody, co zapewnia większą elastyczność podczas instalacji. Wybierz odpowiednią wysokość w zależności od potrzeb.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Eco passport - Our environmental product specifications overview

Philips cares about the environment and society at large, and strongly supports eco-design of products.