Więcej marek od

Suggestions
  • Włącz wyobraźnię

   71770/28/16

   Lampa biurkowa

   71770/28/16 Znajdź podobne produkty

   Ta trwała i odporna na upadki lampa biurkowa opracowana przez firmy Philips i Disney rzuca chłodne białe światło – idealne, aby skoncentrować się podczas czytania książki lub odrabiania lekcji. Elastyczne ramię i łatwość obsługi sprawiają, że to doskonała lampa biurkowa dla Twojego dziecka. Zobacz wszystkie korzyści

   Sugerowana cena detaliczna: 129 zł

  Filmy

  [trigger to render Video Gallery]

  Obrazy

  Włącz wyobraźnię

  • Dla dzieci

   Dla dzieci

   Ta opracowana przez firmy Philips i Disney lampa do pokoju dziecka pozwoli stworzyć przestrzeń, w której dzieci będą mogły robić to, co lubią najbardziej, czyli bawić się i rozwijać swoją kreatywność! Lampa zadba o miejsce, w którym dzieci mogą się uczyć, bawić i spać w towarzystwie ulubionych bohaterów filmów Disneya. Produkt został zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie dzieci.

  • Oświetlenie LED wysokiej jakości

   Oświetlenie LED wysokiej jakości

   Technologia LED zastosowana w tej lampie to wyjątkowe rozwiązanie opracowane przez firmę Philips. Natychmiast się włącza, pozwala na uzyskanie optymalnej wydajności oświetlenia oraz podkreśla i ożywia kolory w pokoju dziecka.

  • Przycisk włączania / wyłączania na lampie

   Przycisk włączania / wyłączania na lampie

   Dyskretnie umieszczony na oprawie przycisk umożliwia łatwe włączanie i wyłączanie światła.

  • Pełna swoboda

   Dzięki regulowanemu reflektorowi tę opracowaną przez firmy Philips i Disney lampę można bezpiecznie obrócić w wybranym kierunku, tak aby kierowała światło tam, gdzie jest ono potrzebne.

  • Idealna lampa biurkowa dla dziecka

   Opracowana przez firmy Philips i Disney lampa do sypialni dziecka nadaje się doskonale do ustawienia na biurku. Rzuca chłodne białe światło – idealne, aby skoncentrować się podczas czytania książki lub odrabiania lekcji. Jej poręczność i łatwość obsługi sprawiają, że to doskonała lampa dla dzieci chodzących do szkoły.

  • Chłodne białe światło pomagające w optymalnej koncentracji

   Światło może mieć różne temperatury barwowe oznaczane za pomocą jednostek zwanych kelwinami (K). Lampy o niskiej wartości kelwinów zapewniają ciepłe, bardziej przytulne światło, natomiast lampy o wysokiej wartości kelwinów dają chłodne, bardziej pobudzające światło. Ta lampa rzuca chłodne, białe światło zapewniające optymalną koncentrację.

  • Odpowiednia optyka zapewniająca równomierne oświetlenie

   Odpowiednia optyka zastosowana w tej lampie biurkowej Philips i Disney sprawia, że rzucane przez nią światło jest rozproszone i równomiernie oświetla biurko dziecka. Eliminuje to problem z niejednolitym i oślepiającym światłem, które męczy wzrok.

  Pokaż wszystkie dane techniczne