Więcej marek od

 • niezawodne oświetlenie biurka

  72007/14/16

  Lampa biurkowa

  72007/14/16 Znajdź podobne produkty

  Zaprojektowana z myślą o estetyce złota lampa biurkowa Philips LED Lever z 4-stopniową regulacją ściemniania jest wyposażona w aluminiowe ramię obrotowe, które pozwala kierować światło tam, gdzie jest ono najbardziej potrzebne. Zobacz wszystkie korzyści

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

niezawodne oświetlenie biurka

 • Oszczędność energii do 80% w porównaniu z tradycyjnymi źródłami światła

  Oszczędność energii do 80% w porównaniu z tradycyjnymi źródłami światła

  Zaoszczędź nawet 80% energii w stosunku do standardowych żarówek. Zakup zwróci się po upływie roku i pozwoli oszczędzać pieniądze. Zmniejsz swój rachunek za prąd i zacznij oszczędzać już teraz.

 • Wbudowana dioda LED jako część systemu

  Wbudowana dioda LED jako część systemu

  Źródło światła, któremu możesz zaufać. Dzięki zintegrowanemu źródłu światła LED nie musisz się martwić o konserwację czy wymianę lampy, ciesząc się doskonałym oświetleniem w swoim domu.

 • Jasne, chłodne białe oświetlenie

  Jasne, chłodne białe oświetlenie

  Światło LED o wysokiej mocy

 • Regulacja natężenia światła za pomocą regulatora przyciemniania

  Regulacja natężenia światła za pomocą regulatora przyciemniania

  Produkty oświetleniowe LED Philips są wyposażone w funkcję regulacji intensywności światła za pomocą regulatora przyciemniania (niedołączony do zestawu). Dzięki temu można stworzyć idealną atmosferę na każdą okazję – niezależnie od tego, czy chodzi o romantyczną kolację we dwoje czy, o relaks z rodziną i przyjaciółmi w salonie. Firma Philips przetestowała wiele ściemniaczy, które okazały się zgodne z oświetleniem LED. Ich lista jest dostępna w sekcji plików do pobrania i pomocy technicznej.

Pokaż wszystkie dane techniczne