Więcej marek od

Lampka LED z możliwością przyciemniania

Pojedyncze oświetlenie punktowe Zesta

Możliwość przyciemniania, Idealne do stworzenia nastroju, Światło LED łagodne dla oczu, Najwyższej jakości materiały 564903116 Znajdź podobne produkty
 • Płynna zmiana przyciemniania od jasnego do miękkiego światła

  56490/31/16
  Aby uzyskać więcej informacji, pobierz: etykieta energetyczna

  Lampka LED z możliwością przyciemniania

  Pojedyncze oświetlenie punktowe Zesta

  56490/31/16 Znajdź podobne produkty

  Czasami warto zmienić nastrój na taki, który odpowiada wykonywanej czynności. Dzięki ściemnialnemu oświetleniu punktowemu LED firmy Philips można płynnie regulować poziomu oświetlenia – od jasnego do codziennych czynności po łagodne, relaksujące światło. Zobacz wszystkie korzyści

  Sugerowana cena detaliczna: 219 zł

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Płynna zmiana przyciemniania od jasnego do miękkiego światła

Działa z większością ściemniaczy LED

 • Zaprojektowane dla komfortu Twoich oczu

  Zaprojektowane dla komfortu Twoich oczu

  Łatwo zauważyć, jak silne światło może męczyć oczy. Zbyt jasne powoduje powstawanie odblasków. Zbyt łagodne powoduje migotanie. Teraz możesz delikatnie rozjaśnić swój świat diodami LED zaprojektowanymi tak, aby były delikatne dla oczu i tworzyły idealną atmosferę w Twoim domu.

 • Płynna zmiana przyciemniania od 100% jasności do 10% miękkiego światła

  Zmieniaj nastrój w zależności od wykonywanej czynności. Dzięki reflektorom punktowym LED Philips z możliwością przyciemniania można w prosty sposób dostosować jasność światła, regulując ściemniacz. Płynnie przechodź od 100% jasnego światła, idealnego do wykonywania codziennych obowiązków, do 10% łagodnego światła na czas relaksu.

 • Duża moc strumienia świetlnego – 500 lumenów

  Dom rozświetlony wysokiej jakości światłem

 • Zintegrowane światło LED

  Zintegrowane wysokiej jakości światło LED, które zapewnia optymalny strumień świetlny.

 • 5-letnia gwarancja, która zapewni Ci poczucie bezpieczeństwa

  Wszystkie nasze lampy punktowe są opracowane z myślą o trwałości. Posiadają one pełną 5-letnią gwarancję na kompletny produkt, dzięki czemu każdego dnia będziesz cieszyć się trwałym, wysokiej jakości oświetleniem.

 • Trwałość lampy to nawet 30 lat użytkowania

  Diody LED świecą dłużej, pozwalając uniknąć kłopotów z częstą wymianą źródła światła. Pozwala to na znaczne zmniejszenie ilości odpadów, ale również na długoterminowe oszczędności.

 • Wybierz wysokiej jakości oświetlenie LED i oszczędzaj energię

  Oświetlenie LED pozwala zaoszczędzić do 80% energii w porównaniu z tradycyjnym oświetleniem o tej samej mocy. Kupując lampę lub żarówkę LED Philips od razu oszczędzasz. W przypadku każdego źródła światła, które zamienisz na oświetlenie LED, odczujesz natychmiastową oszczędność na rachunku za energię.

 • Natychmiastowa jasność po włączeniu

  Wybierz oświetlenie punktowe Philips LED i zapomnij o czekaniu. Zapewniają one pełny poziom jasności natychmiast po włączeniu. Ich naturalne ciepłe białe światło natychmiast tworzy przytulną, przyjazną atmosferę.

 • Ciepłe białe światło pomoże Ci stworzyć wygodną atmosferę

  Światło może mieć różne temperatury barwowe oznaczane za pomocą jednostek zwanych kelwinami (K). Źródła światła o niskiej wartości kelwinów zapewniają ciepłe, przytulne światło, a źródła światła o wysokiej wartości kelwinów dają chłodne, bardziej pobudzające światło.

 • Wiązka światła doskonała do oświetlenia punktowego

  Szeroki kąt wiązki światła (40 stopni) nadaje się zarówno do oświetlenia punktowego, jak i ogólnego. Idealnie sprawdza się w kuchni, wyspie kuchennej, salonie i jadalni.

 • Możliwość regulacji głowicy reflektora gwarantująca maksymalną elastyczność

  Ruchoma głowica reflektora jest zaprojektowana tak, aby skierować światło tam, gdzie go najbardziej potrzebujesz.

 • Trwały materiał wysokiej jakości

  Najlepsze materiały oraz doskonałe wykończenie gwarantują niezwykłą trwałość, dzięki czemu oświetlenie punktowe będzie wzbogacać i rozjaśniać wystrój Twojego domu przez długie lata.

Pokaż wszystkie dane techniczne