Sugestie

  LED

  Pojedyncze oświetlenie punktowe Rivano

  Światło LED przyjemne dla oczu, Materiały najwyższej jakości, LED 5061130P0 Znajdź podobne produkty
  • Komfortowe oświetlenie LED, które nie jest męczące dla oczu

   50611/30/P0

   LED

   Pojedyncze oświetlenie punktowe Rivano

   50611/30/P0 Znajdź podobne produkty

   Diody LED Philips Rivano świecą dłużej, pozwalając uniknąć kłopotów z częstą wymianą źródła światła. Pozwala to na znaczne zmniejszenie ilości odpadów, ale również na długoterminowe oszczędności. Zobacz wszystkie korzyści

  Filmy

  [trigger to render Video Gallery]

  Obrazy

  Komfortowe oświetlenie LED, które nie jest męczące dla oczu

  • Zaprojektowane dla komfortu Twoich oczu

   Zaprojektowane dla komfortu Twoich oczu

   Łatwo zauważyć, jak silne światło może męczyć oczy. Zbyt jasne powoduje powstawanie odblasków. Zbyt łagodne powoduje migotanie. Teraz możesz delikatnie rozjaśnić swój świat diodami LED zaprojektowanymi tak, aby były delikatne dla oczu i tworzyły idealną atmosferę w Twoim domu.

  • Zintegrowane światło LED

   Zintegrowane wysokiej jakości światło LED, które zapewnia optymalny strumień świetlny.

  • Duża moc strumienia świetlnego – 430 lumenów

   Dom rozświetlony wysokiej jakości światłem

  • 5-letnia gwarancja, która zapewni Ci poczucie bezpieczeństwa

   Wszystkie nasze lampy punktowe są opracowane z myślą o trwałości. Posiadają one pełną 5-letnią gwarancję na kompletny produkt, dzięki czemu każdego dnia będziesz cieszyć się trwałym, wysokiej jakości oświetleniem.

  • Trwały materiał wysokiej jakości

   Najlepsze materiały oraz doskonałe wykończenie gwarantują niezwykłą trwałość, dzięki czemu oświetlenie punktowe będzie wzbogacać i rozjaśniać wystrój Twojego domu przez długie lata.

  • Ciepłe białe światło pomoże Ci stworzyć wygodną atmosferę

   Światło może mieć różne temperatury barwowe oznaczane za pomocą jednostek zwanych kelwinami (K). Źródła światła o niskiej wartości kelwinów zapewniają ciepłe, przytulne światło, a źródła światła o wysokiej wartości kelwinów dają chłodne, bardziej pobudzające światło.

  • Wybierz wysokiej jakości oświetlenie LED i oszczędzaj energię

   Oświetlenie LED pozwala zaoszczędzić do 80% energii w porównaniu z tradycyjnym oświetleniem o tej samej mocy. Kupując lampę lub żarówkę LED Philips od razu oszczędzasz. W przypadku każdego źródła światła, które zamienisz na oświetlenie LED, odczujesz natychmiastową oszczędność na rachunku za energię.

  • Trwałość lampy to nawet 20 lat użytkowania

   Diody LED świecą dłużej, pozwalając uniknąć kłopotów z częstą wymianą źródła światła. Pozwala to na znaczne zmniejszenie ilości odpadów, ale również na długoterminowe oszczędności.

  • Natychmiastowa jasność po włączeniu

   Wybierz oświetlenie punktowe Philips LED i zapomnij o czekaniu. Zapewniają one pełny poziom jasności natychmiast po włączeniu. Ich naturalne ciepłe białe światło natychmiast tworzy przytulną, przyjazną atmosferę.

  • Wiązka światła doskonała do oświetlenia punktowego

   Szeroki kąt wiązki światła (40 stopni) nadaje się zarówno do oświetlenia punktowego, jak i ogólnego. Idealnie sprawdza się w kuchni, wyspie kuchennej, salonie i jadalni.

  • Możliwość regulacji głowicy reflektora gwarantująca maksymalną elastyczność

   Ruchoma głowica reflektora jest zaprojektowana tak, aby skierować światło tam, gdzie go najbardziej potrzebujesz.

  Pokaż wszystkie dane techniczne
  • Zaprojektowane dla komfortu Twoich oczu. Odwiedź www.philips.com/eyecomfort, aby dowiedzieć się więcej o migotaniu, efekcie stroboskopowym i pozostałych parametrach