Więcej marek od

LED

Potrójne oświetlenie punktowe Rivano

Światło LED łagodne dla oczu, Najwyższej jakości materiały, LED 5061330P0 Znajdź podobne produkty
 • Komfortowe oświetlenie LED, które nie jest męczące dla oczu

  50613/30/P0
  Aby uzyskać więcej informacji, pobierz: etykieta energetyczna

  LED

  Potrójne oświetlenie punktowe Rivano

  50613/30/P0 Znajdź podobne produkty

  Diody LED Philips Rivano świecą dłużej, pozwalając uniknąć kłopotów z częstą wymianą źródła światła. Pozwala to na znaczne zmniejszenie ilości odpadów, ale również na długoterminowe oszczędności. Zobacz wszystkie korzyści

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Komfortowe oświetlenie LED, które nie jest męczące dla oczu

 • Zaprojektowane dla komfortu Twoich oczu

  Zaprojektowane dla komfortu Twoich oczu

  Łatwo zauważyć, jak silne światło może męczyć oczy. Zbyt jasne powoduje powstawanie odblasków. Zbyt łagodne powoduje migotanie. Teraz możesz delikatnie rozjaśnić swój świat diodami LED zaprojektowanymi tak, aby były delikatne dla oczu i tworzyły idealną atmosferę w Twoim domu.

 • Zintegrowane światło LED

  Zintegrowane wysokiej jakości światło LED, które zapewnia optymalny strumień świetlny.

 • Duża moc strumienia świetlnego – 1290 lumenów

  Dom rozświetlony wysokiej jakości światłem

 • 5-letnia gwarancja, która zapewni Ci poczucie bezpieczeństwa

  Wszystkie nasze lampy punktowe są opracowane z myślą o trwałości. Posiadają one pełną 5-letnią gwarancję na kompletny produkt, dzięki czemu każdego dnia będziesz cieszyć się trwałym, wysokiej jakości oświetleniem.

 • Trwały materiał wysokiej jakości

  Najlepsze materiały oraz doskonałe wykończenie gwarantują niezwykłą trwałość, dzięki czemu oświetlenie punktowe będzie wzbogacać i rozjaśniać wystrój Twojego domu przez długie lata.

 • Ciepłe białe światło pomoże Ci stworzyć wygodną atmosferę

  Światło może mieć różne temperatury barwowe oznaczane za pomocą jednostek zwanych kelwinami (K). Źródła światła o niskiej wartości kelwinów zapewniają ciepłe, przytulne światło, a źródła światła o wysokiej wartości kelwinów dają chłodne, bardziej pobudzające światło.

 • Wybierz wysokiej jakości oświetlenie LED i oszczędzaj energię

  Oświetlenie LED pozwala zaoszczędzić do 80% energii w porównaniu z tradycyjnym oświetleniem o tej samej mocy. Kupując lampę lub żarówkę LED Philips od razu oszczędzasz. W przypadku każdego źródła światła, które zamienisz na oświetlenie LED, odczujesz natychmiastową oszczędność na rachunku za energię.

 • Trwałość lampy to nawet 20 lat użytkowania

  Diody LED świecą dłużej, pozwalając uniknąć kłopotów z częstą wymianą źródła światła. Pozwala to na znaczne zmniejszenie ilości odpadów, ale również na długoterminowe oszczędności.

 • Natychmiastowa jasność po włączeniu

  Wybierz oświetlenie punktowe Philips LED i zapomnij o czekaniu. Zapewniają one pełny poziom jasności natychmiast po włączeniu. Ich naturalne ciepłe białe światło natychmiast tworzy przytulną, przyjazną atmosferę.

 • Wiązka światła doskonała do oświetlenia punktowego

  Szeroki kąt wiązki światła (40 stopni) nadaje się zarówno do oświetlenia punktowego, jak i ogólnego. Idealnie sprawdza się w kuchni, wyspie kuchennej, salonie i jadalni.

 • Możliwość regulacji głowicy reflektora gwarantująca maksymalną elastyczność

  Ruchoma głowica reflektora jest zaprojektowana tak, aby skierować światło tam, gdzie go najbardziej potrzebujesz.

Pokaż wszystkie dane techniczne
 • Zaprojektowane dla komfortu Twoich oczu. Odwiedź www.philips.com/eyecomfort, aby dowiedzieć się więcej o migotaniu, efekcie stroboskopowym i pozostałych parametrach