Więcej marek od

  LED

  Reflektor punktowy (z możliwością przyciemniania)

  5 W (50 W), GU10, Ciepła poświata, WarmGlow, możliwość przyciemniania 8718696562864 Znajdź podobne produkty
  • Odpowiednie oświetlenie tworzy magię chwili

   8718696562864
   Aby uzyskać więcej informacji, pobierz: etykieta energetyczna

   LED

   Reflektor punktowy (z możliwością przyciemniania)

   8718696562864 Znajdź podobne produkty

   Reflektory punktowe LED Philips dające ciepłą poświatę z możliwością przyciemniania to nowa jakość przyciemnianego oświetlenia LED. Mogą świecić ciepłą lub tradycyjną barwą, więc można ich używać zarówno jako oświetlenie funkcjonalne na co dzień lub do tworzenia przytulnej atmosfery. Zobacz wszystkie korzyści

  Filmy

  [trigger to render Video Gallery]

  Obrazy

  Odpowiednie oświetlenie tworzy magię chwili

  W miarę przyciemniania światło staje się coraz cieplejsze

  • Jednolita wiązka światła

   Jednolita wiązka światła

   Soczewka Single Optic zapewnia doskonałą wiązkę światła bez cieni, które występują na krawędziach wiązki w tradycyjnych punktowych reflektorach halogenowych.

  • Przyciemnianie do ciepłego blasku

   Przyciemnianie do ciepłego blasku

   Żarówka z możliwością przyciemniania z ciepłego światła 2700 K do światła 2200 K. W miarę przyciemniania światło staje się coraz cieplejsze.

  • Wysoka trwałość źródeł światła – nawet 15 lat

   Wysoka trwałość źródeł światła – nawet 15 lat

   Dzięki trwałości źródła światła wynoszącej nawet 15 000 godzin możesz uniknąć kłopotów i kosztów związanych z częstą wymianą. Korzystaj z idealnego rozwiązania oświetleniowego przez ponad 15 lat.

  • Rozwiązanie korzystniejsze dla portfela i dla środowiska

   Rozwiązanie korzystniejsze dla portfela i dla środowiska

   Technologia LED umożliwia zaoszczędzenie nawet 80% energii w stosunku do standardowych żarówek. Zakup zwróci się w krótkim czasie i pozwoli oszczędzać pieniądze przez kolejne lata. Możesz też zadbać o środowisko naturalne.

  • Idealny wybór do oświetlenia punktowego

   Idealny wybór do oświetlenia punktowego

   Ten nowoczesny reflektor punktowy LED zapewnia szeroki kąt wiązki światła (36 stopni). Nadaje się zarówno do oświetlenia akcentowego, jak i ogólnego. Można go montować zarówno w puszkach podtynkowych, jak i w oprawach z innymi reflektorami, dzięki czemu stanowi idealne rozwiązanie do zastosowania w kuchni, wyspie kuchennej, salonie i jadalni.

  • Poszerz swoją wiedzę o oświetleniu

   Poszerz swoją wiedzę o oświetleniu

   Światło może mieć różne temperatury barwowe oznaczane za pomocą jednostek zwanych kelwinami (K). Źródła światła o niskiej wartości kelwinów zapewniają ciepłe, łagodniejsze światło, a źródła światła o wysokiej wartości kelwinów dają światło chłodne, bardziej pobudzające. Wskaźnik oddawania barw (CRI) opisuje wpływ źródła światła na wygląd kolorów. Wskaźnik CRI naturalnego światła słonecznego wynosi 100. Wskaźnik CRI źródeł światła LED firmy Philips jest zawsze wyższy niż 80, dzięki czemu wiernie i naturalnie oddają one kolory.

  • Zaprojektowane dla komfortu Twoich oczu

   Zaprojektowane dla komfortu Twoich oczu

   Łatwo zauważyć, jak silne światło może męczyć oczy. Zbyt jasne powoduje powstawanie odblasków. Zbyt łagodne powoduje migotanie. Teraz możesz delikatnie rozjaśnić swój świat diodami LED zaprojektowanymi tak, aby były delikatne dla oczu i tworzyły idealną atmosferę w Twoim domu.

  Pokaż wszystkie dane techniczne
  • Zaprojektowane dla komfortu Twoich oczu. Odwiedź www.philips.com/eyecomfort, aby dowiedzieć się więcej o migotaniu, efekcie stroboskopowym i pozostałych parametrach