Sugestie

  LED

  Świeczka (z możliwością przyciemniania)

  3, 5–15 W, E14, Płomień, Możliwość przyciemniania 8718699676131 Znajdź podobne produkty
  • Ciekawa forma

   8718699676131
   Aby uzyskać więcej informacji, pobierz: etykieta energetyczna

   LED

   Świeczka (z możliwością przyciemniania)

   8718699676131 Znajdź podobne produkty

   Przedstawiamy nową linię produktów Vintage Deco firmy Philips obejmującą lampy LED kojarzące się z tradycyjnymi żarówkami. Wykorzystaj je, aby nadać nostalgiczny charakter wnętrzom. Zobacz wszystkie korzyści

  Filmy

  [trigger to render Video Gallery]

  Obrazy

  Ciekawa forma

  klasyczny kształt

  • Zaprojektowane dla komfortu Twoich oczu

   Zaprojektowane dla komfortu Twoich oczu

   Łatwo zauważyć, jak silne światło może męczyć oczy. Zbyt jasne powoduje powstawanie odblasków. Zbyt łagodne powoduje migotanie. Teraz możesz delikatnie rozjaśnić swój świat diodami LED zaprojektowanymi tak, aby były delikatne dla oczu i tworzyły idealną atmosferę w Twoim domu.

  • Wysoka trwałość świetlówek – nawet 15 lat

   Wysoka trwałość świetlówek – nawet 15 lat

   Dzięki trwałości świetlówek wynoszącej nawet 15 000 godzin możesz uniknąć kłopotów i kosztów związanych z częstą wymianą. Korzystaj z idealnego rozwiązania oświetleniowego przez ponad 15 lat.

  • Bardzo ciepłe światło

   Bardzo ciepłe światło

   Temperatura barwowa tego źródła światła wynosi 2000 K, co pozwala stworzyć bardzo spokojny i intymny nastrój. Światło to jest idealne do oświetlania domów.

  • Bez widocznego migotania

   Szybko migoczące światło może męczyć wzrok, powodować bóle głowy, a nawet wywoływać napady fotogennej epilepsji. Jest to nieprzyjemne i zupełnie niepotrzebne. Przyczyną migotania diod LED może być szybka reakcja na prąd sterownika. Diody LED firmy Philips minimalizują różnice napięcia prądu wyjściowego w sterowniku, eliminują przyczyny migotania.

  • Rozwiązanie korzystne dla portfela i środowiska

   Technologia LED umożliwia zaoszczędzenie nawet 90% energii w stosunku do standardowych żarówek. Zakup zwróci się w krótkim czasie i pozwoli oszczędzać pieniądze przez kolejne lata. Możesz też zadbać o środowisko naturalne.

  • Podobne kształtem i rozmiarem do żarówek w kształcie świeczki

   To energooszczędne standardowe źródło światła LED o pięknym kształcie świeczki i znajomych wymiarach to nowoczesne oświetlenie stanowiące przyjazny środowisku zamiennik dla tradycyjnych żarówek w kształcie świeczki.

  Pokaż wszystkie dane techniczne