Sugestie
  • Wysokiej jakości jasne światło LED

   8719514435650
   Aby uzyskać więcej informacji, pobierz: etykieta energetyczna

   LED

   Żarówka

   8719514435650 Znajdź podobne produkty

   Nowoczesna żarówka LED do używania na co dzień w pomieszczeniach. Pozwala zmniejszyć zużycie energii i ograniczyć częstotliwość wymiany żarówek, zapewniając wysoką jakość światła. Zobacz wszystkie korzyści

  Filmy

  [trigger to render Video Gallery]

  Obrazy

  Wysokiej jakości jasne światło LED

  Stwórz atmosferę, która Cię pobudzi

  • Zaprojektowane dla komfortu Twoich oczu

   Zaprojektowane dla komfortu Twoich oczu

   Łatwo zauważyć, jak silne światło może męczyć oczy. Zbyt jasne powoduje powstawanie odblasków. Zbyt łagodne powoduje migotanie. Teraz możesz delikatnie rozjaśnić swój świat diodami LED zaprojektowanymi tak, aby były delikatne dla oczu i tworzyły idealną atmosferę w Twoim domu.

  • Klasyczne szkło LED

   Wygląd, który kochasz i wydajność, której oczekujesz. Klasyczne wzory ze szkła matowego, odwzorowujące miękkie światło tradycyjnych żarówek, idealnie pasują do całego domu.

  • Rozwiązanie korzystne dla portfela i środowiska

   Technologia LED umożliwia zaoszczędzenie nawet 90% energii w stosunku do standardowych żarówek. Zakup zwróci się w krótkim czasie i pozwoli oszczędzać pieniądze przez kolejne lata. Możesz też zadbać o środowisko naturalne.

  • Wysoka trwałość żarówki – nawet 50 lat

   Dzięki trwałości źródła światła wynoszącej nawet 45 000 godzin możesz uniknąć kłopotów i kosztów związanych z częstą wymianą. Korzystaj z idealnego rozwiązania oświetleniowego przez ponad 45 lat.

  Pokaż wszystkie dane techniczne
  • Zaprojektowane dla komfortu Twoich oczu. Odwiedź www.philips.com/eyecomfort, aby dowiedzieć się więcej o migotaniu, efekcie stroboskopowym i pozostałych parametrach