Więcej marek od

Marvel Lampa biurkowa

Spider-Man, niebieska, LED 717704016 Znajdź podobne produkty
Marvel
 • Włącz wyobraźnię

  71770/40/16
  A++
  Aby uzyskać więcej informacji, pobierz: etykieta energetyczna

  Marvel

  Lampa biurkowa

  71770/40/16 Znajdź podobne produkty

  Ta trwała i odporna na upadki lampa biurkowa opracowana przez firmy Philips i Marvel rzuca chłodne białe światło — idealne, aby skoncentrować się podczas czytania książki lub odrabiania lekcji. Elastyczne ramię i łatwość obsługi sprawiają, że to doskonała lampa biurkowa dla Twojego dziecka. Zobacz wszystkie korzyści

  Sugerowana cena detaliczna: 129 zł

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Włącz wyobraźnię

 • Dla dzieci

  Dla dzieci

  Ta opracowana przez firmy Philips i Marvel lampa do pokoju dziecka pozwoli stworzyć przestrzeń, w której dzieci będą mogły robić to, co lubią najbardziej, czyli bawić się i rozwijać swoją kreatywność! Miejsce, w którym dzieci mogą się uczyć, bawić i spać w towarzystwie ulubionych bohaterów komiksów Marvela. Ta lampka została zaprojektowana z myślą o bezpieczeństwie dzieci.

 • Oświetlenie LED wysokiej jakości

  Oświetlenie LED wysokiej jakości

  Technologia LED zastosowana w tej lampie to wyjątkowe rozwiązanie opracowane przez firmę Philips. Natychmiast się włącza, pozwala na uzyskanie optymalnej wydajności oświetlenia oraz podkreśla i ożywia kolory w pokoju dziecka.

 • Chłodne białe światło pomagające w optymalnej koncentracji

  Chłodne białe światło pomagające w optymalnej koncentracji

  Światło może mieć różne temperatury barwowe oznaczane za pomocą jednostek zwanych kelwinami (K). Lampy o niskiej wartości kelwinów zapewniają ciepłe, bardziej przytulne światło, natomiast lampy o wysokiej wartości kelwinów dają chłodne, bardziej pobudzające światło. Ta lampa rzuca chłodne, białe światło zapewniające optymalną koncentrację.

 • Pełna swoboda

  Pełna swoboda

  Dzięki regulowanemu reflektorowi tę opracowaną przez firmy Philips i Marvel lampę można bezpiecznie obrócić w wybranym kierunku, tak aby kierowała światło tam, gdzie jest ono potrzebne.

 • Przycisk włączania / wyłączania na lampie

  Przycisk włączania / wyłączania na lampie

  Dyskretnie umieszczony na oprawie przycisk umożliwia łatwe włączanie i wyłączanie światła.

 • Idealna lampa biurkowa dla dziecka

  Opracowana przez firmy Philips i Marvel lampa do sypialni dziecka nadaje się doskonale do ustawienia na biurku. Rzuca chłodne białe światło — idealne, aby skoncentrować się podczas czytania książki lub odrabiania lekcji. Jej poręczność i łatwość obsługi sprawiają, że to doskonała lampa dla dzieci chodzących do szkoły.

 • Odpowiednia optyka zapewniająca równomierne oświetlenie

  Odpowiednia optyka zastosowana w tej lampie biurkowej Philips i Marvel sprawia, że rzucane przez nią światło jest rozproszone i równomiernie oświetla biurko dziecka. Eliminuje to problem z niejednolitym i oślepiającym światłem, które męczy wzrok.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Eco passport - Our environmental product specifications overview

Philips cares about the environment and society at large, and strongly supports eco-design of products.