foundation-general.geobar.text
Sugestie

  myBathroom

  Oświetlenie punktowe

  Resort, chrom, LED 3417411P0 Znajdź podobne produkty
  • Odśwież się dzięki pięknemu, naturalnemu światłu

   34174/11/P0

   myBathroom

   Oświetlenie punktowe

   34174/11/P0 Znajdź podobne produkty

   Zrób sobie przerwę od codziennych trosk i zrelaksuj się w wannie. Lampa sufitowa myBathroom Resort koi zmysły i rozjaśnia łazienkę. Wysokiej jakości dyfuzor i chromowana podstawa stanowią zabezpieczenie przed wilgocią i zawsze zapewniają dobrą widoczność. Zobacz wszystkie korzyści

  Filmy

  [trigger to render Video Gallery]

  Obrazy

  Odśwież się dzięki pięknemu, naturalnemu światłu

  • Naturalny kolor skóry dzięki światłu wysokiej jakości

   Naturalny kolor skóry dzięki światłu wysokiej jakości

   Ta lampa łazienkowa Philips oddaje kolory w naturalny i wierny sposób – tak jak słońce.

  • Oświetlenie LED wysokiej jakości

   Oświetlenie LED wysokiej jakości

   Wykorzystana technologia LED to wyjątkowe rozwiązanie opracowane przez firmę Philips. Dzięki natychmiastowemu włączaniu się światła, zapewnia wptymalną wydajnoścć oraz w pełni podkreśla i ożywia kolory w Twoim domu.

  • Firma Philips oferuje 5-letnią gwarancję na moduł i sterownik LED

   Firma Philips oferuje 5-letnią gwarancję na moduł i sterownik LED

   Oprócz standardowej 2-letniej gwarancji na tę lampę firma Philips oferuje 5-letnią gwarancję na system LED, czyli moduł i sterownik LED zastosowany w lampie.

  • IP44, produkt idealnie nadający się do użytkowania w łazience

   IP44, produkt idealnie nadający się do użytkowania w łazience

   Ta lampa łazienkowa Philips została zaprojektowana pod kątem wilgotnych miejsc i przeszła rygorystyczne testy, które potwierdziły jej odporność na wodę. Poziom IP określają dwie liczby: pierwsza to poziom ochrony przeciw kurzowi, a druga przeciw wodzie. Poziom IP44 oznacza, że lampa ta jest odporna na zachlapania. To czyni z niej idealną lampę do łazienki.

  • Duża trwałość – do 30 lat

   Duża trwałość – do 30 lat

   Produkt godny zaufania. Trwałość wbudowanych źródeł światła LED wykorzystanych w tej lampie LED firmy Philips wynosi nawet 30 tysięcy godzin (co oznacza 30 lat w przypadku średniego użycia przez 3 godziny dziennie, przy co najmniej 13 000 włączeń i wyłączeń). Już nie musisz się martwić naprawą lub wymianą żarówki, ciesząc się doskonałym, nastrojowym oświetleniem w domu.

  • Ciepłe, białe światło

   Ciepłe, białe światło

   Światło może mieć różne temperatury barwowe oznaczane za pomocą jednostek zwanych kelwinami (K). Lampy o niskiej wartości kelwinów zapewniają ciepłe, bardziej przytulne światło, natomiast lampy o wysokiej wartości kelwinów dają chłodne, bardziej pobudzające światło. Ta lampa firmy Philips rzuca ciepłe, białe światło, które zapewnia przytulną atmosferę.

  • Ściemnialna

   Ta lampa firmy Philips jest wyposażona w funkcję regulacji natężenia światła za pomocą regulatora przyciemniania (niedołączony do zestawu). Dzięki temu można łatwo dostosować oświetlenie w łazience do potrzeb.

  Pokaż wszystkie dane techniczne
  • Zaprojektowane dla komfortu Twoich oczu. Odwiedź www.philips.com/eyecomfort, aby dowiedzieć się więcej o migotaniu, efekcie stroboskopowym i pozostałych parametrach