Więcej marek od

  myBathroom

  Wbudowany reflektor punktowy

  DREAMINESS, chrom, LED 5900711P0 Znajdź podobne produkty
  • Odśwież się dzięki pięknemu, naturalnemu światłu

   59007/11/P0

   myBathroom

   Wbudowany reflektor punktowy

   59007/11/P0 Znajdź podobne produkty

   Zrób sobie przerwę od codziennych trosk i zrelaksuj się w wannie. Reflektor punktowy Philips myBathroom Dreaminess zapewnia idealne, ciepłe światło w łazience. Został zaprojektowany z myślą o pomieszczeniach narażonych na działanie wilgoci i oddaje prawdziwe, naturalne kolory. Zobacz wszystkie korzyści

  Filmy

  [trigger to render Video Gallery]

  Obrazy

  Odśwież się dzięki pięknemu, naturalnemu światłu

  • Naturalny kolor skóry dzięki światłu wysokiej jakości

   Naturalny kolor skóry dzięki światłu wysokiej jakości

   Ta lampa łazienkowa Philips oddaje kolory w naturalny i wierny sposób – tak jak słońce.

  • Oświetlenie LED wysokiej jakości

   Oświetlenie LED wysokiej jakości

   Dioda LED zastosowana w tej lampie firmy Philips to wyjątkowe rozwiązanie opracowane przez firmę Philips. Natychmiast się włącza, pozwala na uzyskanie optymalnej wydajności oświetlenia oraz podkreśla i ożywia kolory w Twoim domu.

  • Firma Philips oferuje 5-letnią gwarancję na moduł i sterownik LED

   Firma Philips oferuje 5-letnią gwarancję na moduł i sterownik LED

   Oprócz standardowej 2-letniej gwarancji na tę lampę firma Philips oferuje 5-letnią gwarancję na system LED, czyli moduł i sterownik LED zastosowany w lampie.

  • Ciepłe, białe światło

   Ciepłe, białe światło

   Światło może mieć różne temperatury barwowe oznaczane za pomocą jednostek zwanych kelwinami (K). Lampy o niskiej wartości kelwinów zapewniają ciepłe, bardziej przytulne światło, natomiast lampy o wysokiej wartości kelwinów dają chłodne, bardziej pobudzające światło. Ta lampa firmy Philips rzuca ciepłe, białe światło, które zapewnia przytulną atmosferę.

  • Zgodne z większością regulatorów przyciemniania

   Zgodne z większością regulatorów przyciemniania

   Ta lampa LED firmy Philips jest wyposażona w najnowszą technologię LED, która współpracuje z większością regulatorów przyciemniania. Możesz użyć posiadanego regulatora lub dowolnego regulatora innego typu!

  • Oszczędność energii

   Oszczędność energii

   Niższe zużycie energii niż niż tradycyjne źródła światła pozwala na zmniejszyć rachunki za prąd i przyczynia się do ochrony środowiska.

  • IP 65, idealne do oświetlenia prysznica

   IP 65, idealne do oświetlenia prysznica

   Ta lampa łazienkowa Philips została zaprojektowana pod kątem wilgotnych miejsc i przeszła rygorystyczne testy, które potwierdziły jej odporność na wodę. Poziom IP określają dwie liczby: pierwsza to poziom ochrony przeciw kurzowi, a druga przeciw wodzie. Poziom IP65 oznacza, że lampa ta nadaje się do oświetlenia prysznica.

  • Tworzywo wysokiej jakości

   Ta lampa uformowana jest z warstwowych wzorów z materiałów o wysokiej jakości i doskonałym wykończeniu. Dzięki temu jest produktem solidnym i trwałym, który będzie zdobić i ulepszać Twój dom przez wiele kolejnych lat.

  Pokaż wszystkie dane techniczne