Sugestie

  myLiving

  Lampa sufitowa

  CL505, White, Ściemnianie RF 8718699680954 Znajdź podobne produkty
  • Stwórz odpowiedni nastrój za dotknięciem przycisku

   8718699680954

   myLiving

   Lampa sufitowa

   8718699680954 Znajdź podobne produkty

   Stwórz odpowiedni nastrój za każdym razem. Uniwersalne żarówki sufitowe LED firmy Philips są sterowane pilotem i zapewniają elastyczność oraz wygodę wyboru ustawień oświetlenia na każdą okazję. Zobacz wszystkie korzyści

  Filmy

  [trigger to render Video Gallery]

  Obrazy

  Stwórz odpowiedni nastrój za dotknięciem przycisku

  EyeComfort zapewnia światło komfortowe dla Twoich oczu.

  • EyeComfort — światło przyjazne dla Twoich oczu

   Słaba jakość oświetlenia może prowadzić do zmęczenia oczu. Spędzamy coraz więcej czasu w pomieszczeniach, dlatego coraz ważniejsze staje się prawidłowe oświetlenie domu. Nasze produkty są poddawane rygorystycznym testom pod kątem migotania, efektu stroboskopu, olśnień, oddawania barw i efektów ściemniania, aby zapewnić zgodność z wymaganiami normy EyeComfort. Żarówki LED firmy Philips nie tylko dają komfortowe światło, ale także zachowują niezmienioną charakterystykę w całym okresie eksploatacji, zapewniając stałą jakość oświetlenia, wydajność i barwę przez ponad dekadę. Nie męcz wzroku i zmień źródło światła na przyjazne dla Twoich oczu.

  • Duża trwałość – do 15 000 godzin

   Technologia LED firmy Philips wydłuża żywotność produktu do 15 000 godzin.

  • Ściemnialna

   Pozwala zmieniać nastrój, redukując poziom jasności LED od jasnego światła białego po przytulne światło żółte — tak jak w tradycyjnych lampach.

  • Zmiana barw SceneSwitch

   Funkcja zmiany barwy SceneSwitch pozwala ustawić ogólny nastrój w przestrzeni domowej. Chłodne światło dzienne ułatwia skupienie się, chłodne światło białe poprawia produktywność, a ciepła biel pozwala się zrelaksować. Możesz po prostu łatwo sterować oświetleniem w swoim domu zależnie od nastroju i potrzeb.

  • Równomierna dystrybucja światła

   Oświetlaj pomieszczenia równomiernym i jednolitym światłem.

  • 4 ustawione sceny

   Wygodnie wywołuj różne nastroje dzięki ustawionym scenom na każdą okazję.

  Pokaż wszystkie dane techniczne
  • Zaprojektowane dla komfortu Twoich oczu. Odwiedź www.philips.com/eyecomfort, aby dowiedzieć się więcej o migotaniu, efekcie stroboskopowym i pozostałych parametrach