Sugestie
  • Stwórz odpowiedni styl oświetlenia

   36532/30/E7

   myLiving

   Lampa wisząca

   36532/30/E7 Znajdź podobne produkty

   Zachwyć się klasycznym wzornictwem lampy w estetyce vintage, która idealnie pasuje do Twojego indywidualnego stylu. Oprawa wisząca Philips myLiving Surrey ma czarne wykończenie i wnętrze platerowane miedzią. Ponadczasowe wzornictwo wygląda świetnie zarówno we wnętrzach nowoczesnych, jak i w stylu retro. Zobacz wszystkie korzyści

  Filmy

  [trigger to render Video Gallery]

  Obrazy

  Stwórz odpowiedni styl oświetlenia

  Stwórz efekt vintage

  • Doskonałe światło do relaksu i podejmowania gości

   Salon jest sercem każdego domu – to miejsce przeznaczone do rodzinnych spotkań, odpoczynku i podejmowania gości. Oświetlenie w salonie i w sypialni powinno dawać dużą swobodę i możliwość dostosowania do potrzeb użytkowników, dzięki czemu będzie mogło sprostać ich wymaganiom w ciągu całego dnia. Przemyślane rozmieszczenie różnych typów oświetlenia i umiejętna zabawa światłem mogą nie tylko pomóc w stworzeniu wrażenia ciepła i otwartości, ale też sprawić, że pomieszczenie wyda się bardziej przestronne.

  • Tworzywo wysokiej jakości

   Ta lampa uformowana jest z warstwowych wzorów z materiałów o wysokiej jakości i doskonałym wykończeniu. Dzięki temu jest produktem solidnym i trwałym, który będzie zdobić i ulepszać Twój dom przez wiele kolejnych lat.

  • Tworzenie wytwornego i przytulnego nastroju

   Ta lampa stanowi nowe oblicze ponadczasowego stylu, a jej wyjątkowy kształt to idealne połączenie dawnych i aktualnych trendów. Sprawdzi się doskonale w domach utrzymanych w stylistyce zarówno nowoczesnej, jak i retro, dając szerokie możliwości łączenia stylów, aby osiągnąć piękny wystrój, w którym dobrze się czujesz.

  • Żarówka do nabycia osobno

   Żarówka nie jest dołączona do zestawu z lampą, dzięki czemu możesz wybrać źródło światła, które najlepiej pasuje do Twojego wnętrza i spełnia Twoje oczekiwania. Żarówka LED firmy Philips zapewni wysoką jakość oraz długie godziny użytkowania.

  Pokaż wszystkie dane techniczne