Sugestie

  myLiving

  Lampa wisząca

  CHIFFON 60 cm, biały 4093331PN Znajdź podobne produkty
  • Stwórz odpowiedni styl oświetlenia

   40933/31/PN

   myLiving

   Lampa wisząca

   40933/31/PN Znajdź podobne produkty

   Stwórz wspaniały efekt w salonie dzięki oprawie wiszącej, która wprowadzi element nowoczesności i fantazji – także wtedy, gdy światło jest wyłączone. Zobacz wszystkie korzyści

  Filmy

  [trigger to render Video Gallery]

  Obrazy

  Stwórz odpowiedni styl oświetlenia

  Zrób doskonałe wrażenie

  • Tworzenie pięknych efektów świetlnych

   Tworzenie pięknych efektów świetlnych

   Wzornictwo tej lampy zapewnia piękne efekty świetlne, korzystnie wpływając na nastrój pomieszczenia, w którym przebywasz wieczorami. Intrygująca gra świateł i cieni po włączeniu lampy przemieni pokój.

  • Tworzenie wytwornego i przyjemnego nastroju

   Ta lampa została stworzona w oparciu o nowoczesne poczucie smaku, trendy i style życia. Doskonale wtapia się w wystrój wnętrza i pozwala stworzyć wymarzony, niepowtarzalny nastrój.

  • Doskonałe światło do relaksu i podejmowania gości

   Salon jest sercem każdego domu – to miejsce przeznaczone do rodzinnych spotkań, odpoczynku i podejmowania gości. Oświetlenie w salonie i w sypialni powinno dawać dużą swobodę i możliwość dostosowania do potrzeb użytkowników, dzięki czemu będzie mogło sprostać ich wymaganiom w ciągu całego dnia. Przemyślane rozmieszczenie różnych typów oświetlenia i umiejętna zabawa światłem mogą nie tylko pomóc w stworzeniu wrażenia ciepła i otwartości, ale też sprawić, że pomieszczenie wyda się bardziej przestronne.

  • Łatwe składanie

   Budowa jest kompaktowa i modularna. Elementy można połączyć ze sobą w kilka chwil, a całość jest łatwa w transporcie, do przeniesienia i montażu.

  • Tworzywo wysokiej jakości

   Ta lampa uformowana jest z warstwowych wzorów z materiałów o wysokiej jakości i doskonałym wykończeniu. Dzięki temu jest produktem solidnym i trwałym, który będzie zdobić i ulepszać Twój dom przez wiele kolejnych lat.

  Pokaż wszystkie dane techniczne