Więcej marek od

myLiving Oświetlenie punktowe

BOX, czarny, LED 5049230P0 Znajdź podobne produkty
 • Im większe ściemnienie, tym cieplejsze oświetlenie

  50492/30/P0

  Oświetlenie punktowe

  50492/30/P0 Znajdź podobne produkty

  Zmień swoją atmosferę w pokoju, aby dopasować ją do tego, co robisz. Dzięki punktom LED firmy Philips WarmGlow można płynnie przyciemnić do odpowiedniego poziomu oświetlenia – od jasnego światła funkcjonalnego do przytulnego, ciepłego blasku. Im bardziej przyciemnisz, tym cieplejsze jest światło. Zobacz wszystkie korzyści

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Im większe ściemnienie, tym cieplejsze oświetlenie

Działa z większością ściemniaczy LED

 • Zmień nastrój regulując ściemniacz

  Zmień nastrój regulując ściemniacz

  Zmień nastrój w pokoju, dostosowując go do potrzeb. Reflektory punktowe LED WarmGlow firmy Philips pozwalają stworzyć doskonały nastrój poprzez regulację ściemniacza. Płynnie przechodź od funkcjonalnego, jasnego światła 2700 K do przytulnego, ciepłego światła 2200 K, aby uzyskać kameralną atmosferę.

 • Zaprojektowane z myślą o komforcie Twoich oczu*

  Zaprojektowane z myślą o komforcie Twoich oczu*

  Łatwo zauważyć, jak silne światło może męczyć oczy. Zbyt jasne powoduje powstawanie odblasków. Zbyt łagodne powoduje migotanie. Teraz możesz delikatnie rozjaśnić swój świat diodami LED zaprojektowanymi tak, aby były delikatne dla oczu i tworzyły idealną atmosferę w Twoim domu.

 • Duża moc strumienia świetlnego — 1000 lumenów

  Dom rozświetlony wysokiej jakości światłem

 • Zintegrowane światło LED

  Zintegrowane wysokiej jakości światło LED, które zapewnia optymalny strumień świetlny.

 • 5-letnia gwarancja, która zapewni Ci poczucie bezpieczeństwa

  Wszystkie nasze lampy punktowe są opracowane z myślą o trwałości. Posiadają one pełną 5-letnią gwarancję na kompletny produkt, dzięki czemu każdego dnia będziesz cieszyć się trwałym, wysokiej jakości oświetleniem.

 • Trwałość lampy to nawet 30 lat użytkowania

  Diody LED świecą dłużej, pozwalając uniknąć kłopotów z częstą wymianą źródła światła. Pozwala to na znaczne zmniejszenie ilości odpadów, ale również na długoterminowe oszczędności.

 • Wybierz wysokiej jakości oświetlenie LED i oszczędzaj energię

  Oświetlenie LED pozwala zaoszczędzić do 80% energii w porównaniu z tradycyjnym oświetleniem o tej samej mocy. Kupując lampę lub żarówkę LED Philips od razu oszczędzasz. W przypadku każdego źródła światła, które zamienisz na oświetlenie LED, odczujesz natychmiastową oszczędność na rachunku za energię.

 • Natychmiastowa jasność po włączeniu

  Wybierz oświetlenie punktowe Philips LED i zapomnij o czekaniu. Zapewniają one pełny poziom jasności natychmiast po włączeniu. Ich naturalne ciepłe białe światło natychmiast tworzy przytulną, przyjazną atmosferę.

 • Wiązka światła doskonała do oświetlenia akcentowego

  Ten nowoczesny reflektor punktowy LED zapewnia szeroki kąt wiązki światła (40 stopni). Nadaje się zarówno do oświetlenia akcentowego, jak i ogólnego. Idealnie sprawdza się w kuchni, wyspie kuchennej, salonie i jadalni.

 • Możliwość regulacji głowicy reflektora gwarantująca maksymalną elastyczność

  Ruchoma głowica reflektora jest zaprojektowana tak, aby skierować światło tam, gdzie go najbardziej potrzebujesz.

 • Trwały materiał wysokiej jakości

  Najlepsze materiały oraz doskonałe wykończenie gwarantują niezwykłą trwałość, dzięki czemu oświetlenie punktowe będzie wzbogacać i rozjaśniać wystrój Twojego domu przez długie lata.

Pokaż wszystkie dane techniczne