Więcej marek od

Suggestions
  • Włącz wyobraźnię

   71751/32/16

   Oprawa wisząca

   71751/32/16 Znajdź podobne produkty

   Opracowana przez firmy Philips i Disney lampa wisząca Cars wyróżnia się zwariowanymi wyciętymi kształtami, które rzucają ciekawe wzory na ściany sypialni. Umieszczono na niej ulubione postacie Twojego dziecka z filmu „Auta”, co z pewnością zainspiruje wspaniałe marzenia i zapewni spokojny sen! Zobacz wszystkie korzyści

   Sugerowana cena detaliczna: 100 zł

  Filmy

  [trigger to render Video Gallery]

  Obrazy

  Włącz wyobraźnię

  • Dla dzieci

   Dla dzieci

   Ta opracowana przez firmy Philips i Disney lampa do pokoju dziecka pozwoli stworzyć przestrzeń, w której dzieci będą mogły robić to, co lubią najbardziej, czyli bawić się i rozwijać swoją kreatywność! Lampa zadba o miejsce, w którym dzieci mogą się uczyć, bawić i spać w towarzystwie ulubionych bohaterów filmów Disneya. Produkt został zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie dzieci.

  • Idealna do oświetlenia ogólnego

   Ta opracowana przez firmy Philips i Disney lampa do pokoju dziecka stanowi doskonały element dekoracyjny, który tworzy krąg światła. Zapewnia idealne oświetlenie podczas codziennych czynności wykonywanych przez dziecko.

  • Regulacja wysokości podczas instalacji

   Oprawa jest wyposażona w długie przewody, co zapewnia większą elastyczność podczas instalacji. Wybierz odpowiednią wysokość w zależności od potrzeb.

  Pokaż wszystkie dane techniczne