Wskazówki

  Oświetlenie LED Smart

  Kula 11 W (odp. 75 W) G95 E27

  Kolorowa, Plastik, Po prostu wkręć i korzystaj, Sterowanie za pomocą aplikacji WiZ lub głosu 8719514372504 Znajdź podobne produkty
  • Kolorowe światło odpowiednie do nastroju

   8719514372504
   Aby uzyskać więcej informacji, pobierz: etykieta energetyczna

   Oświetlenie LED Smart

   Kula 11 W (odp. 75 W) G95 E27

   8719514372504 Znajdź podobne produkty

   Kolorowa żarówka Philips LED G95 WiZ w kształcie kuli pozwoli Ci stworzyć w domu idealny nastrój. Możesz nią sterować za pomocą aplikacji WiZ lub głosem w istniejącej sieci Wi-Fi. Zobacz wszystkie korzyści

  Filmy

  [trigger to render Video Gallery]

  Obrazy

  Kolorowe światło odpowiednie do nastroju

  Łatwo kontroluj swoje światła z dowolnego miejsca

  • Po prostu podłącz i korzystaj. Współpracuje z istniejącą siecią Wi-Fi.

   WiZ współpracuje z istniejącym routerem Wi-Fi i nie wymaga dodatkowej bramy. Wystarczy podłączyć nową lampę, pobrać aplikację WiZ i gotowe!

  • Steruj z dowolnego miejsca za pomocą smartfonu.

   Światłami WiZ można sterować z dowolnego miejsca za pomocą smartfonu. Jeśli wychodząc z domu, zapomnisz zgasić światła, nie musisz się martwić. Aplikacja WiZ jest dostępna na telefony z systemami iOS i Android.

  • Regulacja barwy światła (od zimnej do ciepłej bieli) i programowane tryby

   Wybieraj spośród wielu odcieni światła białego, od energetyzującego i zimnego po ciepłe i przytulne, lub po prostu wybierz jeden z zaprogramowanych trybów, takich jak Koncentracja czy Relaks, aby wytworzyć w pomieszczeniu pożądany nastrój.

  • Zautomatyzuj oświetlenie za pomocą harmonogramów

   Zautomatyzuj oświetlenie w swoim domu, by dostosować je do swojej codziennej lub tygodniowej rutyny. Zaplanuj włączanie światła przed przyjściem do domu i wyłączanie go, gdy jest niepotrzebne.

  • Miliony kolorów i dynamiczne tryby oświetlenia

   Wybierz kolor z palety milionów barw oświetlenia, by stworzyć w swoim domu wyjątkową atmosferę. Podziwiaj nasze subtelnie dynamiczne efekty oświetleniowe w swoim otoczeniu

  • Dostosuj aranżacje za pomocą trybów dynamicznego oświetlenia.

   Łącz różne tryby świateł białych i kolorowych, tworząc idealne oświetlenie na każdą chwilę dnia. Możesz zapisać te ustawienia i uruchamiać je w dowolnym momencie za pomocą aplikacji, pilota WiZmote lub głosu.

  • Zaprogramuj funkcje poprawiające samopoczucie

   Korzystaj z funkcji poprawiających samopoczucie zaprogramowanych w aplikacji WiZ, by cieszyć się oświetleniem najlepiej dopasowanym do Twojego rytmu dnia. WiZ zapewni Ci jasne światło dzienne, gdy będziesz potrzebować energii i skupienia, i płynnie przejdzie do ciepłej bieli, by pomóc Ci się odprężyć i lepiej spać.

  • Sterowanie głosowe za pomocą Asystenta Google, Alexa lub skrótów Siri.

   Steruj oświetleniem za pomocą głosu przy użyciu Asystenta Google, Amazon Alexa i skrótów Siri. Używaj prostych poleceń głosowych, aby włączać i wyłączać światła, rozjaśniać lub przyciemniać, zmieniać kolor i tworzyć własne aranżacje świetlne.

  Pokaż wszystkie dane techniczne
  • Zaprojektowane dla komfortu Twoich oczu. Odwiedź www.philips.com/eyecomfort, aby dowiedzieć się więcej o migotaniu, efekcie stroboskopowym i pozostałych parametrach